Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Одним з найбільш універсальних оздоблювальних матеріалів по праву вважається фарба. Тільки за допомогою фарби без особливих зусиль можна кардинально змінити атмосферу будь-якого інтер’єру. Сучасна система колеровки фарби дає широкі можливості для вибору потрібного кольору з тисячі, щоб дати Ви могли реалізувати всі Ваші мрії про ідеальний інтер’єр.

Приступаючи до малярних робіт, слід дотримуватися важливих правил.

Правило №1: підбирайте колір фарби в останню чергу

Одна з основних помилок більшості людей полягає в тому, що вони починають ремонт з підбору кольору фарби для стін. Правильно буде почати з підбору кольорів і відтінків для меблів і підлоги. Тоді Ваш інтер’єр виглядатиме гармонійно. Адже простіше буде підібрати колір фарби, ніж меблі з потрібним кольором під колір пофарбованих стін.
foto

Правило №2: «поживіть» з вибраним кольором перед покупкою

Як правило, цей пункт актуальний для яскравих кольорів. Психологи стверджують, що довге знаходження в приміщеннях, де стіни пофарбовані в яскраві кольори, можуть викликати у людини відчуття втоми.
Щоб бути впевненим, що через пару днів стіни Вас не втомлять, професіонали рекомендують зробити в магазині колірної пофарбували і забрати його додому. Будинки поспостерігайте, як веде обраний Вами колір при денному і штучному освітленні. Не забувайте про те, що фарба з високим ступенем блиску тільки посилить сприйняття кольору, а матова фарба зробить колір більш спокійним. «Проживши» з кольором кілька днів і переконавшись правильності свого вибору, можете купувати фарбу.
foto

Правило №3: ретельно сплануйте роботу

Фарбування стін вимагає від виконавця певної підготовки. Потрібно правильно розрахувати кількість необхідної фарби, приблизний час, яке Вам знадобиться для роботи. Як правило, стіни фарбують у два шари для того, щоб колір був насиченим. Відповідно, Вам потрібно передбачити час висихання фарби між шарами. Для водних фарб час висихання, як правило, становить від двох до трьох годин. Для алкідних фарб приблизно добу.
foto

Правило №4: не економте на інструментах

Вибір інструментів так само важливий, як і вибір хорошою фарби. Поганим інструментом можна тільки зіпсувати всю роботу. Кисті з натурального і штучного волоса добре підійдуть для роботи з масляними й алкідними фарбами.
крілатние (латексні) фарби краще всього наносити кистями з штучних волокон. Так само слід пам’ятати, що яку б кисть Ви не обрали, вона повинна бути в 1,5 рази більше по довжині, ніж по ширині.
Валики з синтетичного матеріалу добре підійдуть для фарбування латексної фарбою. Масляну і алкіду фарбу наносять за допомогою валиків з синтетики і натурального волокна.
foto

Правило №5: захистите себе і поверхні від фарби

Зараз більшість фарб є нешкідливими і екологічно чистими. Але навіть при цьому не потрібно забувати про спеціальному одязі. При фарбуванні краще прикрити чимось голову. Це може бути звичайний хустку, бандана або шапка з газети.
Взуття для фарбування бажано вибрати таку, якої не буде шкода забруднити і потім просто викинути. На руки обов’язково надіньте гумові рукавички.
Перед фарбуванням потрібно обов’язково прикрити меблі та підлогу захисною плівкою. Якщо під час фарбування стін фарба все-таки потрапила на підлогу або меблі постарайтеся видалити її якомога швидше. Фарбу можна змити звичайною водою або уайт-спіритом, якщо фарба вже встигла підсохнути.
foto

Правило №6: підготуйте поверхню стіни

Поверхня стін повинна бути підготовлена, без явних вад і нерівностей. Для створення гладкої поверхні, використовуйте вирівнюючу шпаклівку. Так само варто нанести зверху ґрунтовку для поліпшення адгезії, плюс грунтовка зменшить вбираність фарби в поверхню, що істотно заощадить витрата фарби.
foto

Правило №7: створіть правильні умови

При фарбуванні в приміщенні не повинно бути занадто волого, жарко або холодно, тому при неправильних умовах фарба може погано підсихати або НЕ застигати. Уважно читайте інструкцію по застосуванню. Для кращого і більш швидкого висихання фарби, варто підвищувати температуру в кімнаті, а вологість знижувати. Кімнатний обігрівач відмінно справляється з цим завданням.
foto

Правило №8: починайте фарбувати від кутів і зверху

Щоб уникнути подвійної роботи варто дотримувати правильний порядок роботи. Спочатку необхідно забарвити кути, верхні і нижні частини стін, після чого варто переходити до фарбування залишилися поверхонь. Щоб не допустити патьоків, фарбуйте спочатку верхню частину стіни, а потім нижню.
foto

Правило №9: чи не намагайтеся зробити все швидко

При фарбуванні стін не варто поспішати, так як швидко нанесення один поверх іншого шари будуть виглядати не естетично. Так само не варто наносити занадто товсті шари фарби за один раз. Пам’ятайте, що водорозчинні фарба сохне мінімум 2:00.
foto

Правило №10: очистіть інструменти

Після того як фарбування буде завершено, варто очистити інструмент, адже їм можна користуватися ще не один раз. Водорозчинна фарба легко змивається водою або спец. засобами. Варто звернути увагу на те, що фарба стає непридатною в неповній або нещільно закритій ємності.
Стікер-тести