Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!

Майстерність та професіоналізм

Компанія Kolorit — бренд лакофарбових материалів з 20-річною історією та відомим ім'ям.

Дізнатись більше

20 років на ринку

20 років на ринку

Kolorit - фарби європейського рівня із гарантією якості. У кожній краплі – концентрований досвід команди фахівців та професіоналів. Це матеріали для всього спектру малярських робіт. Вони дозволяють зробити повний цикл фарбування: від підготовки до фінішу на будь-яких поверхнях.

Як створюється фарба Kolorit

За що Ви любите Kolorit

1/4

Гарантія якості

Основа продукції Kolorit – висока якість. Стабільність рецептур, сировина від світових виробників, контроль процесу виробництва на 16-ти етапах та незмінні характеристики фарб.

Продукти доповнюють один одного, створюючи якісне покриття та відмінний результат. Постійно покращуючи формули, ми робимо нашу продукцію ще безпечнішою та комфортнішою у використанні.

Завдяки цьому фарби Kolorit:

 • зручні в роботі та нанесенні;
 • ультрастійкі до стирання та миття;
 • ідеально лягають на поверхні;
 • мають ступеня блиску від глибокоматових до напівматових, щоб реалізувати будь-які ідеї в інтер'єрі.
Перейти до продукції
foto
foto
2/4

Безпека

Фарби Kolorit безпечні, гіпоалергенні та не містять легколетких органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату та аміаку.

Завдяки цьому вони підходять для житлових приміщень, дитячих кімнат, шкіл, лікарень та харчових виробництв. Дбаючи про навколишнє середовище, ми налагодили безвідходне виробництво та використовуємо екологічні матеріали.

Безпеку наших фарб підтверджують:

 • foto

  висновок «Асоціації алергологів України» та Інституту екогігієни та токсикології про гіпоалергенність продукції;

 • foto

  екомаркування «Жива планета»;

 • foto

  відповідність європейській системі VOC ( Directive 2004/42/СЕ), нетоксичність та пожежна безпека;

 • foto

  Бюро Верітас Україна проводить оцінку виробничого обладнання та процесів за допомогою неруйнівного контролю та випробування матеріалів

Дізнатись про символи на етикетках
3/4

Колірні рішення

ВВибирайте будь-який із понад 50 000 кольорів з найвідоміших каталогів Tikkurila Symphony, Monicolor Nova та багатьох інших. Система тонування сумісна з універсальними міжнародними палітрами RAL та NCS для легкої та зручної роботи з продукцією Kolorit.

Крім того, ми розробили першу в Україні палітру для кольорування шпаклівки Kolorit Base Light. І це все для того, щоб кожна людина мала можливість створити ідеальний і неповторний інтер'єр.

Перейти до вибору кольору
foto
foto
4/4

Професійне тонування

Kolorit створює тисячі кольорів найбільш екологічним та економним способом за тонувальною системою Avatint Tikkurila. Завдяки цьому кожен відтінок передається з високою точністю.

Пігментна паста впливає на якість фарби так само, як і основа. Тому ми використовуємо лише безпечні барвники, які не містять VOC.

Kolorit рекомендує використовувати професійне тонування, передбачене виробником. Тільки так колір залишається стійким. Ми підібрали формули фарб і паст одна під одну, щоб попадання у колір було точним, а покриття ідеальним.

Понад 50 млн літрів фарби

Входить до складу FarbaHouse Group і представлена у понад 400 точках продажу по всій Україні. Підібрати колір
Основні принципи нашої роботи
foto

Преміальна сировина

Якість продукції Kolorit має скандинавську генетику. Для виробництва ми використовуємо фінські технології, спеціально очищену підготовлену воду та сировинну базу виробників світового масштабу: дисперсії BASF, загусники та біоциди DOW та діоксид титану Venator. Так створюється абсолютно новий товар європейського рівня та високої якості.

У своїй лабораторії ми постійно працюємо над удосконаленням рецептур існуючих продуктів і розробляємо нові, інноваційні. А завдяки шведській тарі Emballator наша продукція впізнавана, захищена від підробок та зручна у транспортуванні.

Розгорнути
foto

Система та зручність

Продукція Kolorit розроблена так, що вона має матеріали для кожного етапу ремонту. Завдяки подібній рецептурі вони чудово взаємодіють один з одним, роблячи процес ремонту легким та зручним:
- під час нанесення не з'являються бризки та піна;
- фарба добре розрівнюється поверхнею;
- завдяки правильній в'язкості матеріалу ви контролюєте його нанесення та роботу з інструментом.

Дбаючи про вас, ми створили фарбу під кожний конкретний запит. Вам залишається тільки визначитися зі ступенем блиску та кольором.

Підібрати потрібний продукт та відтінок допоможуть консультанти Kolorit, а наші сервіси полегшать вибір та процес доставки.

Розгорнути
foto

Власне виробництво

Налагоджено власне виробництво фарби на сучасному європейському устаткуванні. Для створення матеріалів ми використовуємо досвід та якісні показники компанії Tikkurila Group, паралельно впроваджуючи найкращі фінські технології.

Наші технологи проходили стажування під керівництвом спеціалістів європейських компаній, досі продовжуючи обмінюватися з ними досвідом. Використовуючи власні виробничі потужності, ми знаємо, що входить до складу фарби, тому на 100% впевнені у високій якості.

У власній лабораторії Kolorit продукція проходить 16 етапів перевірки та тестування за більш ніж 90 показниками перед тим, як потрапити до продажу. Виробництво відповідає міжнародному стандарту ISO 9001, щоб створювати для вас якісну та безпечну фарбу.

Розгорнути
Дізнатись більше про наших партнерів

Наші партнери

Emballator, Швеція

Визнаний лідер скандинавського ринку з виробництва упаковок для хімічної промисловості завдяки високій якості, безпеці та зручності у використанні та логістиці.

Basf, Німеччина

Найбільший у світі хімічний концерн із 150-річною історією. Про масштаби та якість його роботи говорять 160 дочірніх підприємств у Європі, Азії та США.

Venator, Англія

Міжнародний виробник пігментів та добавок. Принцип турботи про довкілля та націленість на сталий розвиток робить його продукцію максимально екологічною та безпечною.

Dow, Швейцария

Міжнародна хімічна компанія випускає близько 7 тис. видів продукції, які виробляються на 189 заводах у 34 країнах. Висока якість матеріалів підтверджує їх присутність у 175 країнах світу.

Де купити?

Фарби KOLORIT можна купити у будь-якому регіоні України Список ресейлерів

Нагороди

ВИБІР РОКУ 2020
Україна, 2020

Медаль «Вибір року» – найпрестижніша премія в Україні. Підтверджує любов споживачів та вибір професіоналів. У 2020 році Kolorit отримав звання «фарба року українського виробництва» як символ довіри та успішного бренду.

Європейський знак якості
Великобритания, 2019

Найпрестижніша нагорода від Європейського фонду управління якістю (м. Оксфорд, Великобританія) за відповідність європейським стандартам якості та досягнення переваги у бізнесі.

Золотий символ якості
Украина, 2013-2018

Нагорода вручається соціально-відповідальним компаніям, які дбають про своїх споживачів та екологію. Вона підтверджує високу якість, рівень сервісу та турботу Kolorit про довкілля.

Вибір України
Украина, 2018

Kolorit підтвердив своє право називатися найкращим українським виробником лакофарбових матеріалів на основі всеукраїнського маркетингового дослідження та висновків експертної ради.

Лідер року 2017
Украина, 2017

Kolorit став призером національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2017» та увійшов до ТОП 20 підприємств України, які виробляють фарби, лаки та подібну продукцію.

Бренд року 2013-2018
Украина, 2013-2018

Кілька років поспіль споживачі віддають перевагу продукції Kolorit. Ми пишаємося цим званням та високою якістю наших матеріалів.

Дозвільна документація

Сертифікати, висновки санепідемстанції та інші дозвільні документи ви можете переглянути в цьому розділі. Якщо у вас виникли додаткові питання – зверніться до наших спеціалістів за консультацією.

Стікер-тести