Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!

Палітра «Ukraine. Home» от
Kolorit і студії дизайну Makhno

Бренд Kolorit спільно зі студією дизайну Makhno провели масштабне дослідження української колористики та розробили авторську палітру інтер'єрних фарб "Ukraine.Home". Найчастіше використовувані кольори в побуті українців з давніх-давен і до сьогодні. Ті, що втілюють український будинок, у якому традиції поєднуються з трендами. 40 кольорів, що стали візитною карткою автентичного та сучасного українського інтер'єру, стильного та унікального.

  • Сергій Махно

    Засновник студії дизайну Makhno

    «Українська палітра інтер'єрних фарб — це частина нашого великого шляху, який триватиме роки, а може й цілі життя. Шлях пошуку українського дому. Який він? Що варте у вашій уяві, коли ви чуєте «Український дім»? Радянська квартира чи будинок у селі? Я мрію знайти цю точку опори і дуже близьку до неї, адже тепер український будинок має свій колір».

  • Акціонер компанії «Фарби Колорит»

    «У питанні якості ми поводимося по-українськи вперто і наполегливо. А наші фарби демонструють стійкість та надійність. Це те, що відрізняє нашу націю у великому світі, а фарби Kolorit у великому світі фарб. Нові технології допомагають нам виготовляти фарби бездоганної якості. А увага до споживача дозволяє втілювати їхні побажання та створювати житло мрії. Завдяки новій авторській палітрі ремонт полегшується, а мрія стає ближчою».

    Ігор Женевський

Палітра кольорів «Ukraine.Home» — кольори сучасного українського дому

Нова палітра стає готовим рішенням для дизайн-проектів та допомогою у створенні унікального інтер'єру з українською айдентикою. Усі кольори ідеально поєднуються та доповнюють один одного, адже вони підібрані лідером в українському дизайні. А фарби Kolorit ідеально підходять для реалізації ідеї, закладеної у «Ukraine. Home».

Ukraine.Home

Вісім сетів палітри кольорів — цінності, зашиті в нашу ДНК

Кожен колір має значення! У це вірили наші предки, у це віримо ми. Але кожен інтер'єр - це не один колір, а плеяда відтінків, що гармоніюють один з одним. А український будинок багатогранний: він може бути яскравим і сонячним або ж прохолодним та умиротвореним. Ми поєднали такі кольори в унікальні сети, кожен з яких є самодостатнім ансамблем і підкреслює українську самобутність. Знаходьте свій та вибирайте той, що відгукується найкраще.