Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
Сервіси Фото №1

Кольорові палітри

Наші кольорові палітри допоможуть підібрати відтінок, який ідеально підійде до вашого дизайнерського задуму, а фільтр по сімейству кольорів полегшить вибір. Також у нас є окремі палітри для різних поверхонь і матеріалів.

Підібрати колір
Сервіси Фото №2

Калькулятор витрати фарби

Не знаєте, скільки фарби знадобиться для ремонту? Розрахуйте його за допомогою калькулятора Kolorit, враховуючи витрату матеріалу, параметри приміщення і тип поверхні.

Розрахувати
Три прості кроки для отримання стікерів
foto

Сервіси

Консультанти Kolorit у всіх точках продажу навчені роботі з матеріалами, знають технічні характеристики фарб та особливості їх нанесення. Тому вони підберуть товар саме під ваші потреби.

У наших фірмових магазинах Color Studio представлені колірні палітри, приклади кольорів усіх матеріалів та дизайнерські столи, де можна перевірити, як освітлення впливає на обраний колір.

Якщо потрібна консультація на місці ремонту, до Dас приїде фахівець Kolorit, який, крім професійної консультації, надасть приклади матеріалів і колірної палітри.

Розгорнути
foto

Замовлення стікер-тестів

Не впевнені, що обраний колір буде добре виглядати в кімнаті? Щоб остаточно визначитися з кольором, ви можете замовити набір кольорів і оцінити, як на нього вплине тип вашої кімнати та освітлення, його поєднання з іншими елементами інтер\’єру. Замовте та заберіть стікер-тести кольору в мережі фірмових магазинів Color Studio або замовте їх з доставкою в ремонтну майстерню.

Розгорнути
foto

Безкоштовна доставка

Kolorit безкоштовно доставляє замовлення, виготовлені у фірмових магазинах Color Studio. Більше про цей сервіс розповімо Вам особисто, для цього телефонуйте до нашої гарячої лінії.

Розгорнути
Сервіси Фото №5

Школа майстрів Kolorit Academy

Kolorit Academy — це місце, де ви отримаєте висококваліфіковане навчання роботі з лакофарбовими покриттями, а головне — практичне застосування отриманих знань.

Прямо на наших майстер-класах ви навчитеся підбирати, наносити та працювати з різними матеріалами, а теоретичні знання підвищать ваш професійний рівень. Проводять заняття практикуючі майстри, технологи Kolorit та запрошені фахівці.

Майстер-класи відбуваються щомісяця по всій території України. Щоб потрапити на навчання, вибирайте майстер-клас у розкладі та надсилайте заявку на участь

фото 1/7
Сервисы Фото №3
Сервисы Фото №3
Сервисы Фото №3
Сервисы Фото №3
Сервисы Фото №3
Сервисы Фото №3
Сервисы Фото №4

Програма лояльності

Отримуйте додаткові знижки, приємні бонуси, спеціальні умови та постійну підтримку, беручи участь у програмі лояльності Kolorit.

Стікер-тести