Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Якщо ви вже вирішили пофарбувати стіни в нові тони, оновити стару фарбу або заново зробити ремонт в приміщення, прийшов час вибрати фарбу для стін квартири, а щоб зробити це було набагато легше, можна навіть скласти цілий рейтинг фарб для стін квартири або офісу. Для різного стилю, дизайну і призначення підходять абсолютно різні види фарб. Потрібно знати як про переваги, так і про недоліки кожної з них.

Який фарбою пофарбувати стіни в будинку

Водоемульсійні фарби є найбільш економічним варіантом фарбування стін. Вони найпопулярніші. По суті вони являють собою суспензії пігментів, розчинені у воді, а тому є екологічно чистим варіантом покриттів. У них також високий рівень паропроникності. Їх навіть можна мити за допомогою миючих розчинів. Такі фарби можна використовувати також для фарбування спалень і кухонь.

Акрилові фарби має прекрасну влагоустойчивостью. Вони досить еластичні і добре виглядають на поверхні. У таких фарб досить велика карта кольорів і відтінків, підібрати можна на будь-який смак.

Латексні фарби просто прекрасно підходять для фарбування їх по шпалерах. Оновние плюси даних покриттів полягають в тому, що вони володіють прекрасною миючою здатністю. Однак у них дуже низька паропроникність, що є їхніми даними недоліком. Такі фарби відмінно виглядають і ефективно використовуються в медичних та освітніх установах.

Силіконові фарби володіють високою пластичністю і паропроникністю. Ними можна закрити тріщини на поверхнях товщиною до 2 мм. Також фарби такіого типу є екологічно чистими покриттями, містять в собі різні антибактеріальні добавки. Наносити їх можна на найрізноманітніші поверхні.

Олійні фарби з часом відходять у минуле, зараз їх все менше і менше використовують. Адже фарби такого типу мають серйозним недоліком – дуже сильним запахом, які надовго залишиться в квартирі після ремонту. До мінусів також відноситься і їх довгий висихання. Внутрішні стіни житлових приміщень краще такими фарбами не фарбується.

Алкідні емалі дуже швидко сохнуть, це їх основна перевага перед іншими типами покриттів. Недоліком аклідних фарб є їх сильний і різкий запах, який також залишається в приміщенні надовго.

Екологічні фарби засновані на екологічно чистих компонентах. Їх також ще називають “Зелені фарби”. Покриття такого типу не токсичні і не виділяють при використанні ніяких шкідливих випарів. Такий тип фарб підходить для фарбування навіть дитячих кімнат, а також кухонь і квартир, де живуть алергіки. У Європі для фарбування приміщень в основному використовуються екологічні фарби. Там діють нормативні та законодавчі акти, які обмежують застосування тих матеріалів, які створені з використанням шкідливих компонентів, для внутрішніх робіт.

Вибирайте той тип покриттів, який підходить саме для вашого типу приміщень і поверхонь, які потрібно фарбувати.

Часто задаваемые вопросы

👷 Яка фарба для стін краще всіх?

Краще всього вибирати вододисперсійні фарби, як Kolorit Legenda — вони не токсичні, швидко висихають і для повторного перефарбування достатньо протерти поверхню лужним розчином та змити його вологою ганчіркою.

🧽 Яка найкраща фарба для стін, що миється?

Серед всіх фарб, що миються краще вибирати водоемульсійні, як Kolorit History. Вони довговічні та їх легко перефарбувати в потрібний колір. Також варто звернути увагу на класи стійкості: чим він вище (менша цифра), тим краще.

Стікер-тести