Вибір меблів
Меблі завжди стають родзинкою класичного стилю. Вони захоплюють своєю вишуканістю, розкішними деталями та функціональністю. Дорожнеча меблів обумовлена використанням натуральної високоякісної породи деревини, позолоченої фурнітури або ж бронзової, а також оббивки зі шкіри, гобелену, шовку.
Меблі виступають як композиційний центр (наприклад, диван, обідній стіл, ліжко). Решта предметів меблів й декору розставляються щодо центру та створюють єдиний ансамбль.
Класичний стиль представлений глибокими диванами, шафами-вітринами, м'якими пуфиками, овальними обідніми столами, широкими кріслами, круглими журнальними столиками, сервантами з красивими ручками, масивними ліжками та стільцями, обшитими тканиною. Витонченості меблям (стільці, крісла, дивани) додають ніжки, обов'язково різьблені та вигнуті, а балдахіни над ліжками створюють романтичну атмосферу в кімнаті. В інтер'єрі бажано використовувати антикварні меблі, або максимально стилізовані під класичний стиль, оскільки сучасні моделі тут недоречні.
Дизайн спальні
Інтер'єр спальні оформляється в спокійних і світлих тонах. Композиційний центр – величезне ліжко на ніжках з витонченим узголів'ям. По обидва боки знаходяться приліжкові тумбочки з однаковими світильниками. Якщо дозволяє простір, тут розміщується містка шафа, комод, туалетний столик. Всі меблі з одного гарнітуру. Підлогове дзеркало візуально розширює простір. На вікнах шикарні фактурні штори, на стелі розкішна люстра.
Дизайн вітальні
Вітальня – простора кімната правильної форми та ідеальне місце для душевних посиденьок. Перевага в інтер'єрі віддається нюдовим відтінкам або більш насиченим для ефектності. Тут зазвичай кілька координаційних центрів (наприклад, зона навколо каміна та комода). Центральне освітлення – люстра з кришталю на стелі, зональне – настільні лампи, торшери, бра, світильники. М'який куточок складається з дивану з кріслами та пуфиками. Все з натурального дерева та з оббивкою з дорогої тканини.
Дизайн кухні
Для практичності меблі вибирають з вологостійких порід деревини (вишня, кедр, дуб). Стільницю й підлогу з натурального каменю, а на вікнах штори природних відтінків класичного крою. Центр кухні – комплект з обіднього столу та стільців. Також є буфет або вітрина, з якого ідеально виглядають порцеляновий сервіз та кришталеві келихи. Фартух з мозаїки додасть яскравості кухні у пастельних тонах. Сучасна техніка захована за класичними фасадами.
Дизайн ванної
Найчастіше колірна гамма ванної кімнати у бежево-коричневих відтінках. Для оздоблення стін використовують мармурову плитку або натуральний камінь. Меблевий комплект складається із тумбочок, навісних шаф та пеналів, прикрашених різьбою. Кам'яна ванна на кованих ніжках виглядає ефектно й біля вікна, й по центру. Вишуканість атмосфери підкреслюють дзеркала в різьблених дерев'яних багетах, елегантні бра, картини під склом у шикарних рамах.
Дизайн дитячої
Для дитячої ідеальна простора кімната, оформлена в ніжній палітрі (кремова, сіро-блакитна, біла, злегка рожева, світло-зелена) та прикрашена ліпниною й розписом. Натуральні матеріали в обробці кімнати та предметах меблів екологічні та безпечні. Затишок і комфорт створюють ліжко з балдахіном та м'якими подушками, теплі килими на дерев'яній підлозі, іграшки та дитячий столовий гарнітур, стилізований під дорослий.
Дизайн передпокою
Незмінні атрибути передпокою – дерев'яна вішалка або ж з кованого заліза, туалетний столик, різьблена шафа орного типу зі стильними ручками або кутова дзеркальна шафа-купе, консоль. Дзеркало з рамою з ліпнини або у різьбленій рамі, а також світле оздоблення додають повітря та візуально розширюють приміщення. У просторій вітальні можна встановити трюмо, яке додасть особливого шику та буде завжди в центрі уваги.
Класичний стиль в інтер'єрі вибирають впевнені в собі люди, яким не женуться за нескінченним потоком сучасних трендів. Класика перевірена роками, тому й увібрала в себе найкраще. Це благородний та вишуканий стиль, що підкреслює можливості своїх власників та відмінний смак до всього кращого – і в житті, і в інтер'єрі.