Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Перед тим, як фарбувати стіни, їх обов’язково потрібно ретельно підготувати до самого процесу фарбування поверхонь.

Інструкція підготовки стін під фарбування:

Для початку слід підготувати до фарбування приміщення, для чого необхідно винести всі меблі і техніку. Якщо такої можливості немає, потрібно закрити меблі і килими плівкою, щоб не забруднити їх під час ремонтних робіт і бажано пересунути в центр кімнати, так фарбуватися будуть стіни і бруднити в основному все те, що поруч. Килим бажано не просто накрити, а скачати його перед ремонтом, щоб він не заважав і не паскудився. Якщо ні, просто накрийте його плівкою. Ламінат теж потрібно накрити плівкою або застелити газетами. Зі стін слід зняти все, що там висить: лампи, бра, картини та інше. також слід прибрати панелі і вимикачі. Все, що не вийшло прибрати, потрібно заклеїти малярською стрічкою.
Спочатку потрібно вирівняти стіни, прибрати тріщини і западини, а зробити це можна за допомогою штукатурки, стартовою і фінішної. Якщо ж стіни лише злегка нерівні, їх потрібно тільки зашпаклювати, а потім зачистити наждачним папером. Після цього стіни звичайно миють і дають час висохнути.
Обов’язково після проведення вирівнюючи стін слід прогрунтувати спеціальною грунтовкою стіни.
Якщо стіни не нові, то потрібно обов’язково видалити з них стару фарбу, видалити нерівності, закрити тріщини і добре помити стіни. Для зняття старої фарби може бути використаний шпатель, наждачний папір і навіть металева щітка. Старі шпалери знімаються за допомогою шпателя відразу або відмочуються спочатку водою, а потім знімаються шпателем або руками.
Поверхня перед фарбуванням повинна бути рівною, гладкою і чистою. Для вирівнювання стін використовується і новачками, і професіоналами гіпсова штукатурка. Після її застосування поверхня вирівнюється шпаклівкою. Якщо стіни вирівняти дуже важко, їх можна закрити плитами гіпсокартону, в результаті вийде рівна стіна. Декоративна штукатурка або структурна фарба може стати альтернативою старим методам вирівнювання стін.
Стіни з луб’яного волокна, гіпсової штукатурки та гіпсових панелей необхідно заздалегідь також прогрунтувати за допомогою спеціальної помазки і плоскої кисті, щоб поверхня добре ввібрала потім в себе фарбу. Металеві поверхні рекомендується покрити ізоляційною, стійкої до води, фарбою.
Під час роботи в приміщенні не повинно бути протягів, а температура в приміщенні не повинна опускатися нижче 18 градусів.
Фарба і шпалери підкреслять будь-які нерівності стіни, тому попередньо перед фарбуванням слід дуже добре вирівняти стіни. Після якісно проведених спеціальних робіт з підготовки стін можна перейти до безпосереднього процесу фарбування стін. Наступний етап полягає у визначенні та виборі фарби, якими будуть пофарбовані стіни. Також слід заздалегідь вибрати ніж буде проведена фарбування стін: валиком, пензлем або навіть краскопультом. Тільки попередньо спробувати рекомендується на тестовій поверхні.
Стікер-тести