Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Східний стиль виділяється колоритністю та поєднує у собі спадщину культур багатьох країн. У його концепції простежується вплив Таїланду, Китаю, Малайзії, Індії та навіть Сінгапуру. Це філософія, якою просочується кожен куточок будинку. Саме вона допомагає зробити житло місцем, що наповнює енергією та дарує гармонію.

Східні традиції в інтер'єрі

Щоб повністю розкрити азійський стиль в інтер'єрі, необхідно враховувати кілька особливостей східних країн. По-перше, традиційно вони асоціюються з розкішшю, багатством та вишуканістю. По-друге, там панує культ не лише затишку, а й гостинності.
Багато дизайнерів радять зонувати простір так, щоб кожна його частина відповідала своєму призначенню. Крім того, такий стиль передбачає відсутність зайвих предметів. Це дозволяє уникнути захаращень та робить атмосферу легшою.
Особливу увагу при оформленні інтер'єру мешканці східних країн приділяють природі. Вони обов'язково використовують у будинках живі рослини та флористичні дизайни. Дуже популярними є елементи декору з натуральних матеріалів: дерева, каменю, бамбука, скла.
foto

Характерні риси

Інтер'єр в азійському стилі завжди виглядає контрастним. Для цього використовують світлі тони як базу та яскраві для створення акцентів. У східній культурі дуже цінується вчення фен-шуй. Тому більшість предметів декору, їх розташування та колірна гама несуть глибокий сенс.
Особлива увага приділяється матеріалам. Що більше натуральних, то краще! Крім того, потрібно звертати увагу на їхню фактуру. Вона має бути різноманітною.
Не можна перевантажувати домівку меблями. Приміщення слід робити максимально вільним та світлим. Для цього вибирають компактні та негроміздкі моделі. А ось предмети декору, навпаки, мають приголомшувати своєю розкішшю.
Азійський стиль в інтер'єрі завжди створюється з урахуванням характеру та способу життя його власника. Тому він може бути:
  • яскравим, із нотками екзотичності;
  • стриманим та елегантним. І тут змішують стилі. Залишають менше яскравих кольорів в обробці, але додають декор з різних культур;
  • нейтральним. Він підійде для тих, хто цінує естетику та умиротворення. Ніякого яскравого освітлення, надто строкатих відтінків та зухвалого декору.
  • Рослини в азійському стилі

    Східна культура завжди відрізнялася близькістю до природи та дбайливим ставленням до неї. Тому якщо ви вирішили внести до свого інтер'єру азійські мотиви, без рослин не обійтися. Відмінно підійдуть орхідеї, дерева бонсай та бамбук.
    Однак, щоб ці рослини максимально гармонійно вписалися у загальний дизайн, для них потрібно підібрати правильні горщики. Забудьте про пластик. Використовуйте посуд тільки з натуральних матеріалів: бетонний, керамічний. Добре підійдуть моделі незвичайних геометричних форм.

    Вода в азійському стилі

    Інтер'єр в азійському стилі виглядає завершеним, якщо у ньому є водяна стихія. Адже вода символізує здоров'я та сімейний добробут. Тому в приміщенні обов'язково має бути присутній невеликий фонтан або акваріум, наповнений рибами. Важливо, щоб джерело з водою безперервно функціонувало.

    Меблі в азійському стилі

    Меблі не повинні привертати до себе зайвої уваги. Дизайнери радять вибирати компактні та багатофункціональні моделі. Відмінно підійдуть невисокі стільці, низькі ліжка та столики. Але при цьому кожен предмет має бути зручним.
    Звертайте увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Найкраще вибирати натуральне дерево. Але якщо хочете заощадити, придивіться до дешевших аналогів з ДСП або фанери.
    Ще один важливий фактор — колірна гамма та наявність різьблення або візерунків на меблях. Для сміливих та незвичайних дизайнів вибирайте другий варіант. А ось для простого та неперевантаженого деталями інтер'єру чудово підійдуть однотонні моделі. Їх можна урізноманітнити цікавою фактурою.
    foto

    Колорит східних народів в інтер'єрі

    Східний колорит простежується у будь-якому інтер'єрі. Але він відрізнятиметься залежно від країни, що стала джерелом натхнення для нового ремонту.
  • У китайському стилі основними кольорами є червоний, чорний та золотий. Меблі завжди вибираються з різьбленням, лаковані й навіть з розписом. Стіни прикрашаються розписами тигрів, мавп чи драконів
  • У японському, навпаки, панує простота та спокій. Він підійде для любителів мінімалізму. Основою для оформлення є натуральні матеріали. Їх використовують як в оформленні стін, так і у декорі. Також для нього притаманне зонування за допомогою ширм. Колірна гама складається з природних відтінків: сірого, коричневого та зеленого.
  • Знайти фарби для фарбування стін у цій колірній палітрі не так просто. Багато відтінків виглядають брудно, надто яскраво або погано лягають на поверхню. Тому ми рекомендуємо придивитися до продукції Kolorit з колірною палітрою з понад 50 000 відтінків. Тут ви можете підібрати автентичні кольори, що легко наносяться на будь-які поверхні.
    Ще одна особливість японського стилю – відсутність звичних меблів. Замість стільців використовують подушки, а замість ліжок матраци. Тому дизайнери часто цураються такого прийому на користь європейських традицій.

    Оформлення квартири в Азійському стилі

    Щоб створити у квартирі колорит Азії чи інших східних країн, слід організувати максимум вільного простору. Для цього дизайнери використовують вільне планування та по можливості двері замінюють на ширми або прозорі перегородки. Також зонування здійснюється за допомогою багаторівневих стель та грамотного освітлення.
    Стіни можна оформити різними матеріалами: каменем, штукатуркою, деревом, паперовими шпалерами за допомогою фарбування. Для підлоги підійде плитка, дерево (ламінат, паркет) та навіть галька. А ось стеля має бути чіткої форми. При цьому вона підкреслюється освітленням, кольором та різними матеріалами.

    Колір

    До вибору палітри кольорів поверхонь, меблів та декору варто підійти відповідально. У ній не повинно бути ніяких пастельних та яскравих фарб (виняток червона та чорна). Як правило, дизайнери використовують кольори, максимально наближені до природних. Це синій, блакитний, бежевий, сірий, білий, зелений, оливковий, всі відтінки коричневого.
    foto

    Декор

    Декору завжди приділяють особливу увагу. Адже він здатний створити затишок, підкреслити особливості стилю та надати завершеності всьому інтер'єру. Для східного дизайну характерне використання дорогих та оригінальних речей. Наприклад, елегантних статуеток, великих ваз, предметів, розписаних вручну.
    Важливим елементом декору завжди є текстиль. Він може бути як однотонним, так і яскравим. При цьому дизайнери люблять додавати тканини зі східними орнаментами, що зачаровують, комбінуючи їх відтінки та текстури.
    Ще в азійській культурі поширене використання килимів для підлоги. Завдяки їм створюється тепло, відчуття комфорту, домашньої атмосфери та розслаблення. Стіни найчастіше прикрашають великими картинами. А вікна прикривають напівпрозорими шторами (римськими, з бамбукового волокна) або залишають незавішаними, щоб було більше світла.
    Східний стиль – це одночасне змішування контрастів та атмосфери спокою. У ньому можна знайти не тільки практичність, а й єдність із природою. Кожна його частина продумана до дрібниць.
    Часто задаваемые вопросы

    🎎 Як організувати простір в азійському стилі?

    Простір в азійському стилі має бути вільним, без зайвих предметів декору та меблів. Для створення використовуються тільки натуральні матеріали. Кожна деталь має бути ретельно продумана – від місця розташування, кольору та фактури до функціональної цінності.

    🎨 Які колірні рішення вибрати для інтер'єру в азійському стилі?

    В азійському стилі слід використовувати природні відтінки. Це може бути зелений, коричневий, білий, сірий. Популярне поєднання бежевих, коричневих та зелених відтінків. У китайській культурі використовується поєднання червоного, чорного та золотого. А в азійський – коричневого з глибоким синім чи оранжевим.

    Стікер-тести