Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Одне з найважливіших місць для дитини в будинку – це, безумовно, дитяча кімната. Дитяча кімната – це особистий простір дитини, де він проводить більшу частину свого часу. Тут він грає з друзями, читає цікаві книги, дивиться мультфільми та багато іншого. При оформленні дитячої кімнати обов’язково треба враховувати бажання дитини. Якщо Вас турбує, що діти дуже швидко ростуть і їх бажання можуть також швидко змінюватися, найпростіший спосіб освіжити дизайн- змінити колір стін.

У наш час на ринку будівельних і лакофарбових матеріалів є багато варіантів обробки стін. Пі виборі відтінків фарби для дитячої кімнати психологи рекомендують робити акцент на світлих тонах, оскільки вони позитивно впливають на психіку маленьких дітей, на відміну від яскравих кольорів, які можуть дратувати і стомлювати дитини.

Пару простих порад для вибору оздоблювальних матеріалів в дитячу:

  • При виборі матеріалів потрібно завжди звертати увагу на їх екологічність. Дуже важливо, щоб у приміщенні, де живуть дітки, не було токсинів.
  • Для обробки стін найкраще вибрати такий матеріал, який легко миється.
  • Якщо в якості оздоблювального матеріалу обрана фарба, не варто позбавлятися залишків – вона може знадобитися, щоб потім зафарбувати «дитяча творчість».

Розпис стін у дитячій

Останнім часом великою популярністю серед батьків користується розпис стін в дитячій кімнаті. Саме такий вид обробки дитячої кімнати рекомендують педагоги дитячих садків та психологи. За їхніми словами, саме в таких умовах у дітей найбільше розвивається фантазія. А в оточенні улюблених героїв дитина відчуває себе більш захищено та комфортно.
foto

Крейдяні стіни

Раніше про таке могли тільки мріяти. Але прогрес не стоїть на місці і тепер завдяки фарбі для шкільних дощок будь-яка стіна без особливих зусиль перетворюється на шкільну крейдяну дошку, де дитина зможе проявити всю свою творчу фантазію. Цю фарбу можна наносити на будь-яку рівну поверхню.
foto

Акцентна стіна в дитячій

Все більшою популярністю користується прийом виділення акцентної стіни за допомогою малюнка, фактури або кольору, який також підійде для дитячої. Найчастіше виділяють стіну, яка знаходиться за узголів’ям ліжка. У дитячій її можна обробити в більш яскраві кольори, не побоюючись, що яскравий колір може зіпсувати сон дитині. При виборі яскравого насиченого малюнка для акцентної стіни, інші стіни пофарбуйте в світлі тони, щоб приміщення не здавалося занадто важким.
foto
Якщо дитяча кімната велика, для акцентної стіни може служити будь-яка стіна в кімнаті. Все залежить від розміру кімнати, розташування вікон і дверей у приміщенні.
foto
Не забувайте, що при обробці дитячої Ви можете використовувати кілька матеріалів, кольорів і фактур. Експериментуйте і насолоджуйтеся результатом.
Стікер-тести