Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Ремонт – процес, де все розписано похвилинно. І щоб розуміти, скільки часу займе робота з бетонними стінами, потрібно враховувати швидкість висихання кожного продукту. Сьогодні ми розповімо, скільки сохне ґрунтовка по бетону та що впливає на швидкість цього процесу.

Що таке акрилова ґрунтовка

Акрилова ґрунтовка — ґрунт на основі водної дисперсії з додаванням акрилатних сополімерів. Різноманіття акрилових ґрунтовок дивує: вся справа в тому, що подібна база служить чудовою основою для вузькоспеціалізованих сумішей.
Для роботи з бетоном краще всього підійде зміцнююча ґрунтовка глибокого проникнення. Хороший перевірений вибір — Kolorit Standart G. Так як бетон є досить пористим матеріалом, то потрібно шукати той ґрунт, який проникне в його структуру та заповнить порожнечі. Тоді штукатурка і фарба ляжуть на поверхню так, як це задумано виробником: не перевищивши заплановану кількість (витрати) та не втративши свою якість.
Окрім того, ґрунтовки глибокого проникнення для бетону захищають його від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Подібні склади мають водовідштовхувальні властивості — поверхня не вбиратиме зайву вологу зі шпаклівок (стартової або фінішної) та фарби. Завдяки цьому вони ляжуть рівно, без розводів та плям.
Рекомендується наносити фарбопультом або пензлем (макловицею). Використання валика тут недоцільно. Ґрунтовка для бетону — продукт достатньо рідкий, тому валик може понад міру увібрати суміш. При нанесенні це може призвести до нерівномірної віддачі та смуг на стіні.

Скільки сохне акрилова ґрунтовка

foto
Процес висихання ґрунтовки в середньому займає від 5 до 7 годин. Після того, як склад повністю висохне, можна переходити до наступного етапу ремонту.

Від чого залежить швидкість висихання

Швидкість висихання акрилової ґрунтовки залежить від температури повітря та вологості в приміщенні. Оптимальні значення, при яких склад не втратить своїх властивостей — температура від 17°С до 25°С та середня вологість від 45% до 55%. У такому разі, відповіддю на те «скільки сохне акрилова ґрунтовка на бетоні» не відрізнятиметься від значень вище – приблизно 5-7 годин.
Чим холодніше в приміщенні, тим довше сохне ґрунт. Те саме стосується високого рівня вологості. Не рекомендується підвищувати температуру або знижувати вологість вище оптимальних позначок — це може призвести до втрати властивостей ґрунтовки.
Часто задаваемые вопросы

💧 Скільки часу сохне акрилова ґрунтовка?

В середньому, акрилова ґрунтовка сохне 5-7 годин. Ці значення актуальні для оптимального мікроклімату — температура повітря близько 20-22°С та вологість близько 50%.

🧱 Скільки часу має сохнути ґрунтовка перед шпаклівкою?

Ґрунтовка перед шпаклівкою має сохнути хоча би 5 годин. Точні значення дивіться на упаковці вибраного продукту. Цей час використовується при роботах в прийнятному мікрокліматі — температура близько 19-23°С та вологості близько 50%.

🩸Чи потрібно чекати висихання ґрунтовки перед фарбуванням?

Так, перш ніж перейти до фарбування, варто дочекатися повного висихання ґрунтовки. Для цього потрібно від 5-7 годин. Точний час шукайте інструкції до продукту.

Стікер-тести