Пошук
Розклад
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto
Фасадні фарби є оздоблювальним матеріалом і призначені для обробки фасадів будинків та інших покриттів, які знаходяться зовні будинків і будинків. Фасадна фарба, як це вже зрозуміло з її назви, призначена для фарбування зовнішніх стін будівель. Фасадна фарба може наноситися на такі поверхні: дерев’яні, вінілові, сталеві, алюмінієві і оцинковану сталь. Перед придбанням слід ознайомитися як інструкцією, так і зі складом і призначенням даного покриття.
Техніка фарбування за допомогою фасадної фарби припускає наявність декількох важливих і основних етапів фарбування. Для початку, а це і є перший етап – потрібно обов’язково з особливою ретельністю і увагою підготувати підставу поверхні. Матеріал поверхні повинен бути дуже міцний і твердий, будь то бетон, цегла або штукатурка. Вона не повинна відшаровуватися. Якщо таке відбувається, слід віддерти старий відшаровуються шар, потім ретельно очистити основу від пилу і бруду, з металевих поверхонь обов’язково потрібно прибрати стару іржу. Якщо цих підготовчих робіт попередньо не вимовити, то фасадна фарба довго триматися не буде, а швидше за все, швидко почне тріскатися і відшаровуватися від поверхні і з часом все одно доведеться заново перефарбовувати.
Тепер наступний етап, а полягає він у прийнятті рішення про те, скільки шарів буде нанесено на фасадну фарбу. Наприклад, можна наносити фасадну фарбу на зовнішні поверхні в 2 або навіть 3 шари.
Перший шар перед фарбуванням обов’язково повинен бути грунтуючий, це потрібно для того, щоб фарба краще зчепилася з основою. Важливо правильно підібрати для цього якісну ґрунтовку. При її нанесенні слід змішати фарбу з невеликою кількістю води (до 5% від усього обсягу фарби) і спеціальний грунт гелем.
При виборі тришарового нанесення, перший шар грунтуючий, а два других шару – нанесення самої фарби на поверхню. Верхні шари фарби перед фарбуванням можна водою розбавити, але не більше, ніж 15% від загальної маси фарби. У підсумку вийде більш тонкий шар, так як маса вже не така густа, як перші шари фарби. Фарбування фасадів в три шари ще краще захистить поверхню від дії на неї вологи. Між нанесенням шарів обов’язково потрібно дати час, щоб попередній шар повністю висох. Час висихання покриття вказано на упаковках з покриттями. Зазвичай, це час одно десь 10-12 годинам.

Переваги фасадної фарби:

  • Фасадна фарба повинна володіти стійкість кольору, тобто повинна бути стійкою до ультрафіолетових променів.
  • Вона повинна бути еластичною, щоб не виникало тріщин в процесі експлуатації.
  • Текстура покриття повинна бути стабільна при впливі на неї факторів навколишнього середовища.
  • Паропроницаема – фарбується поверхня повинна дихати.
  • Повинна витримувати вологе очищення фасаду.
  • Оптимально фарба повинна відносно швидко висихати.
  • Нанесення – просте, механічним або навіть вручну.
  • Фасадні фарби повинні витримувати зимову температуру повітря й опади.

Синергия трендов и традиций в готовых цветовых сетах «Ukraine. Home » от Kolorit и студии Makhnо.

Выберите свой цвет здесь