Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Старовинні стилі оформлення спалень знатних персон захоплюють своєю легкістю, ніжністю та розкішшю. Один з них – Рококо, який став продовженням загадкового стилю Бароко, відмінно підходить для оформлення спальні.

Трохи про історію походження стилю рококо

Цей напрямок виник у Франції в першій половині XVIII і наклав свій відбиток на мистецтво того часу: архітектуру, живопис, музику, літературу і т. д. Рококо того часу можна охарактеризувати словами «розкіш», «грація» та «примха». Це не дивно, адже про його розвиток турбувалися знатні французькі дами: маркіза де Помпадур, мадам Дюбаррі і дружина короля Марія Лещинська.
Назва стилю походить від французького слова, яке в перекладі означає «черепашка». Чому його так назвали? Тому що Рококо характеризується великою кількістю завитків, які притаманні «будиночкам» молюсків.
foto

Характерні риси класичного рококо:

Витіюваті візерунки.

Стіни, меблі і елементи декору обов’язково прикрашені складними орнаментами і малюнками у вигляді завитків. Стільці, крісла та ліжка нагадують меблі королів, бо їм характерно обрамлення незвичайної форми. Для декорування стін використовують ліпнину. Інтер’єри Рококо позбавлені простоти і скромності.

Світлі тони.

Спальні в цьому стилі здаються ніжними, затишними і теплими, тому що в їх оформленні переважають бежеві, кремові, молочні забарвлення, а також відтінки рожевого, блакитного і зеленого. Якщо стіни пофарбовані в темні тони, меблі та елементи декору обов’язково повинні бути світлими.

Велика кількість позолоти або сріблястого відтінку.

У сучасному Рококо рідко використовуються тони благородних металів, але раніше їм декорували обрамлення меблів, люстр, свічників, статуеток і інших предметі
foto

Як створити спальню в стилі рококо?

Оформлення кімнат в класичному варіанті цього стилю виконується дуже рідко. Дизайнери намагаються комбінувати його елементи з іншими стилями, щоб інтер’єр не здавався занадто пафосним. Отже, щоб імітувати стиль Рококо, потрібно:

Позбутися від прямих ліній.

Плінтусу важливо надати вигнуту форму, а меблі вибирати з різьбленням, викривленими ніжками і цікавою оббивкою. Чим більше в ній нестандартних і складних елементів, тим краще.

Прикрасити стіни ліпниною.

Візерунки на стінах, в обрамленні вікон і дверей виглядають ефектно. Стелю бажано залишити однотонною і гладкою. Стіни можна оформити дерев’яними панелями і обробити їх декоративною різьбою.

Приділити увагу підлозі.

Для спальні краще вибрати паркет або ламінат, так як керамічне покриття для підлоги досить холодне. При бажанні можна постелити килим, якщо він доречний в загальному інтер’єрі. Забарвлення килимового покриття повинна відповідати кольору шпалер або тону стін.

Подбати про деталі.

В інтер’єрах Рококо доречні об’ємні штори, великі люстри з великою кількістю елементів, канделябри, порцелянові статуетки, картини, дзеркала. Шовкові подушки і пуфи з вишивкою теж не будуть зайвими.
foto
Спальня в стилі Рококо виглядає затишно, незвично, а головне – вишукано. У ній приємно засинати і прокидатися.
Стікер-тести Color Sample