Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Жовтий – найбільш легкий і позитивний колір з усього спектра. Його використання в інтер’єрі благотворно впливає на настрій і самопочуття людини. Доведено, що жовтий колір стін прискорює серцебиття, підсилює приплив крові, що дає людині відчуття фізичного тепла. Саме тому найбільш холодні або темні кімнати в будинку краще фарбувати в цей сонячний колір.

Поєднання жовтого червоного і білого кольорів в інтер'єрі

Однак жовтий досить активно впливає на психіку людини і може сприяти його нервової перевозбудімості. Саме тому важливо враховувати всі нюанси його використання і застосовувати тільки там, де від нього буде користь і радість.


Вибираємо кімнату для жовтого

Ми склали невеликий рейтинг, який допоможе вам визначитися, яку з кімнат можна забарвити в колір Сонця, а в якій краще утриматися від цього.

№1. Кухня. Найбільш підходяще місце в будинку для соковитого сонячного відтінку. Можете сміливо фарбувати в нього стіни або використовувати меблі і аксесуари лимонного або гірчичного кольору. Такий інтер’єр подарує вам чудовий настрій з самого ранку і зарядить працездатністю на весь день.

Однак врахуйте, що жовтий підвищує апетит, а значить якщо ви стежите за фігурою і намагаєтеся не переїдати, використовуйте в дизайні кухні приглушені відтінки цього кольору.

Жовтий колір на кухні

№2. Ванна кімната. Як відомо, середньостатистичний ранок добрим не буває. Щоб вмить позбутися поганих думок і перестати бурчати на «понеділок», створіть собі сонячний куточок у ванній! Перебування в такому яскравому приміщенні хоча б протягом 5-10 хвилин гарантовано прожене всю нудьгу і зарядить позитивом на весь день вперед.

№3. Дитяча кімната. Ще одне вдале місце для жовтого. Діти однозначно будуть раді такому теплому і позитивному кольором. Крім того, є один важливий для батьків факт: доведено, що дітям найменше хочеться малювати на жовтих стінах.

Жовтий в дитячій кімнаті

№4. Особистий кабінет. Якщо такий є у вашому будинку, то не пропустіть можливість використовувати в його дизайні відтінки жовтого. Цей колір позитивно впливає на працездатність, підвищує концентрацію уваги і розкриває творчі здібності.

А ось де варто відмовитися від використання яскравих і насичених тонів жовтого, так це в спальні і вітальні. У цих приміщеннях ми прагнемо до розслаблення, а жовтий явно не буде цьому сприяти. Навпаки, нервова система буде порушена, а значить нічого, крім безсоння, в такому випадку чекати не доводиться.


Поєднуємо жовтий правильно

Жовтий – досить активний колір, а значить щоб згладити його натиск, слід правильно поєднувати його з іншими відтінками. Розглянемо кілька варіантів.

Жовтий і блакитний. Одне з найпопулярніших поєднань. Кімната в таких відтінках дарує постояльцям відчуття тепла і легкості, а також позитивні емоції. Це поєднання вдало підійде для дитячої кімнати, а також для кімнати юнака.

Поєднання жовтого з блакитним

Поєднання жовтого з блакитним в спальні

Жовтий і зелений. Одне з найяскравіших і соковитих поєднань. Гарантує заряд позитивною енергією на весь день. Такий варіант відмінно підходить для оформлення кухні. Зелений добре справляється зі своїм завданням і знижує активний вплив жовтого на мешканців.

Поєднання жовтого і зеленого

Жовтий і білий. Варіант для стриманого інтер’єру в стилі мінімалізм. Білий візуально збільшує простір, дарує відчуття простору, свободи і чистоти. Жовтий – відмінно розставляє акценти і задає загальний настрій всієї кімнати. Такий дизайн ідеально підійде для офісних приміщень або вітальні і кухні в стилі Hi-Tech.

Поєднання жовтого і білого

Жовтий і чорний. Найбільш благородне колірне рішення, однак вимагає великої акуратності, щоб не перейти в розряд «вульгарності». При використанні глянсових поверхонь і ефекту позолоти, можна отримати розкішний дизайн інтер’єру. Таке сміливе поєднання можна розбавити меблями або елементами декору білого кольору.

І наостанок кілька правил по використанню жовтого в інтер’єрі:

  • Пам’ятайте про почуття міри. Не потрібно фарбувати в жовтий все навколо, в такому випадку цей колір швидше негативно вплине на вас. Розставте акценти сонячного кольору, розбавте його іншими відтінками. Поєднуйте і шукайте найбільш гармонійні варіанти для вас.

  • Щоб в темну кімнату впустити трохи світла, повісьте жовті фіранки. Цей колір подарує вам відчуття тепла.

  • Жовтий візуально збільшує простір, тому його сміливо можна використовувати для оформлення невеликих кімнат. Крім того, візуально додасть «об`єму» кімнаті грамотне поєднання різних відтінків жовтого.

Часто задаваемые вопросы

🟡 Які кольори поєднуються з жовтим в інтер'єрі ?

Щоб зрозуміти, що з палітри підібрати до жовтого — використовуйте колірне коло. Точно підійдуть відтінки, що навпроти чи поряд. Придивіться до кольорів з однаковою яскравістю та насиченістю. Готові поєднання — з блакитним, зеленим, сірим, білим та чорним.

Стікер-тести