Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Трафарети для стін використовували у всі часи. Це було модно раніше, це модно зараз і буде модно в майбутньому. Декорування поверхні методом нанесення на неї найрізноманітніших зображень відносно нескладна. Головне – зробити хороші трафарети і всі роботи виконувати акуратно і не поспішаючи, щоб потім не довелося переробляти.

За допомогою трафаретів можна прикрасити стіни у вітальні, спальні, передпокою і навіть у ванній кімнаті! Найрізноманітніші трафарети можна купити в спеціалізованих магазинах, а можна зробити і самостійно своїми руками, це не дуже складно.

Сфера застосування трафаретів під фарбування обширна: їх можна застосовувати не тільки для фарбування стін і стель, а й для декорування різних предметів. За допомогою різних трафаретів можна зробити не просто красиві малюнки на стінах, а цілі твори мистецтва. Поєднувати можна не тільки малюнки квітів і живої природи, а й створювати на стінах і стелях форми різних кольорів і розмірів, а також стилізовані орнаменти. Поєднання форм різних кольорів може зробити інтер’єр унікальним і стильним. Оформлення стін і стель, їх дизайн і стиль залежить від ваших уподобань і фантазії.

Трафарети своїми руками

Для того, щоб створити необхідний трафарет для декорування стін або стель, не обов’язково закінчувати художню школу. Необхідно лише бажання і терпіння для того, щоб створити своїми руками дивовижної краси малюнки та орнаменти. Фарби рекомендується для декорування стін за допомогою трафаретів використовувати світловідбиваючі. Дуже важливо правильно підібрати кольори і відтінки для малюнків.
Для створення трафарету своїми руками, слід підібрати потрібний малюнок, потім за допомогою кальки або копірки потрібно перевести зображення на папір і вирізати. Для того, щоб даний трафарет не зіпсувався занадто швидко, слід перевести малюнок на вологостійкий матеріал (наприклад, пергамент, вощений папір, поліетилен, тонкий пластик, папір для ламінації). Тепер гострими ножицями або ножем вирізаємо трафарет. Гострі кути трафарету бажано заклеїти скотчем, щоб вони не Відгинати.
Тепер прийшов час вибрати фарбу і можна приступати до фарбування стін або стель. Для бетонних, дерев’яних і цегляних стін усередині приміщень чудово підійдуть акрилові фарби. Для зовнішніх робіт зазвичай використовуються масляні фарби. Підібравши потрібний колір фарби або фарб (якщо використовується кілька кольорів), беремося за розпис.
Якщо малюнки повинні бути на одній лінії попередньо варто провести на стіні крейдою горизонтальні лінії, щоб малюнок був рівним і на одній відстані. За допомогою звичайного малярного скотча трафарет кріплять до стіни і наносять фарбу губкою або пензликом, акуратно, щоб не утворювалися патьоки. Все, трафарет можна прибрати. При нанесенні декількох кольорів потрібно обов’язково дочекатися повного висихання попереднього шару.
Від стіни трафарет відклеюється просто, не залишаючи за собою липких слідів.
Стікер-тести