Поиск
Расписание
Тема
когда
Где
Детали мероприятия
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Ремонт – це творче заняття, яке вимагає особливої ​​уваги до деталей. Адже перше, що справляє враження на гостей вашого будинку – коридор. Фантазія не знає меж, в інтернеті багато модних сайтів з нереальним оформленням приміщень. У передчутті дива ви приступаєте до ремонту і тут же стикаєтеся з прозаїчної проблемою – маленьким метражем цієї кімнати. У цій статті ми розповімо, як перетворити такий недолік, як площа, в сильну сторону.

Покрокова інструкція з оформлення маленького холу

Стіни і підлога

Стандартна форма холу – вузьке невелике приміщення. Правильне оформлення стін допоможе розширити його візуально. Для цього необхідно обклеїти стіни світлими шпалерами або пофарбувати їх фарбою світлих тонів. Візуально ширшим приміщення також робить горизонтально витягнутий візерунок.
Покриття підлоги слід вибирати не менш ретельно. Воно повинно бути вологостійким і добре піддаватися миттю, адже в хол заходять з вулиці, часто в брудному взутті. Плитка з кахлю, яка поєднується з тоном стін, буде відмінним варіантом.
foto

Меблі

У маленькому коридорі меблі не повинні кидатися в очі. Відмінним ходом є об’єднання стін і меблів. Гра кольором – найбільш виграшна. Хол в білих тонах з маленьким білим шафкою і правильним світлом – красиво і стильно.
Шафа-купе з дзеркальними дверцятами – не менше вдале рішення. Дзеркало робить простір візуально більшим, а сама шафа служить «укриттям» для верхнього одягу. До речі, відкиньте стереотип, що шафа-купе – це громіздка конструкція. За індивідуальними мірками вам виготовлять навіть найменшу в світі шафу-купе.
foto

Освітлення

Освітлення може зробити кімнату дизайнерським витвором або звести всі ваші зусилля нанівець. У цій кімнаті категорично не рекомендують використовувати люмінесцентне освітлення. Денне світло спотворює кольори, тому вся кімната може змінити свій вигляд не в кращу сторону. Використовуйте галогенное освітлення – його колірний спектр максимально нагадує природне освітлення.
Цікаво буде виглядати багаторівневе освітлення – практично, красиво і затишно. Його функціональність забезпечить вам комфортне відчуття дому, як тільки ви переступите поріг квартири.
foto

Інтер’єр

Декор в дизайні холу грає важливу роль. Використовуйте сімейні фото і картини, щоб прикрасити стіни. Стільці або крісла, оформлені під старовину або виконані в стилі плетіння, стануть не тільки цікавим елементом інтер’єру, але і нададуть вам більше зручностей – вам буде куди присісти під час знімання взуття. Поличка для ключів і дрібних речей, вішалка для сумки, шафка для взуття – все це зробить кімнату домашньої. Але головне – не втрачати почуття міри, адже якщо перевантажити кімнату аксесуарами, там не буде навіть де розвернутися.
Категорично заборонено використовувати темні кольори в оформленні, низько висячі люстри і світильники з люмінесцентними лампами, які спотворюють колір. Особливо це важливо для прекрасної половини людства, адже вид макіяжу в приміщенні і на вулиці сильно відрізняється.
foto
Викраси Color Sample