Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Колір – один з головних елементів в кімнаті, він задає настрій всьому інтер’єру. До його вибору треба підходити особливо обережно. Дотримуючись основних правил кольоросумісності, Ви впораєтеся з цим завданням легко.

Використовуйте правило трьох кольорів

Раніше, коли колірних відтінків було не так багато, вибрати колір було простіше. У наш час на ринку лакофарбових матеріалів представлений просто величезний вибір кольорів, в якому легко можна загубитися. Допоможе тут золоте правило трьох кольорів: виберіть три відтінки кольору і повторюйте їх в різних елементах оформлення.
foto

Пам’ятайте про співвідношення 60/30/10

Одне з основних правил в дизайні приміщень – це співвідношення кольорів. Співвідношення кольорів у приміщенні повинно співвідноситися пропорції 60/30/10. У цьому співвідношенні 60% займає основний колір, 30% – вторинний колір, і 10% – кольорові акценти.
Основним кольором прийнято вважати той, яким буду пофарбовані стіни. Вторинний колір припадає на меблі. А акцентне колір – це колір аксесуарів і предметів декору.
foto

Дотримуйтесь баланс теплих і холодних кольорів

Для створення гармонійного інтер’єру завжди потрібно дотримується поєднань холодних і теплих кольорів. Щоб цього домогтися потрібно холодні і яскраві кольори завжди пом’якшувати більш теплими сонячними тонами і навпаки, теплі тони потрібно доповнювати квітами з більш прохолодними відтінками.
foto

Використовуйте перевірені колірні поєднання

Якщо Ви не професійний дизайнер, при виборі кольору дотримуйтеся готових колірних поєднань. Найпоширенішими на сьогоднішній день є такі варіанти поєднання кольорів: основні, контрастні, аналогові.
foto

Пам’ятайте про вагу різних кольорів

При виборі кольору для інтер’єру необхідно враховувати розмір приміщення. Щоб візуально збільшити простір, віддавайте перевагу м’яким, приглушеним тонам, тому що вони мають невеликий зоровий вага. У великих кімнатах сміливо можете використовувати насичені яскраві кольори.
foto

Будь-який матеріал і фактура має колір

Більшість людей при виборі кольору фарби роблять поширену помилку, вони забувають, що будь-яка фактура в будинку володіє власним кольором. Дизайнери кажуть, що при виборі кольору потрібно враховувати не тільки колір підлоги або стелі, а й поруччя, і навіть колір рам для дзеркал.
foto

Не забувайте про гармонію

Гармонія в інтер’єрі дуже важлива. Для її досягнення потрібно мати у своєму розпорядженні більш темні тони внизу, а світліші тони – у верхній частині приміщення. Навіть в самих світлих скандинавських інтер’єрах підлоги мають більш темні тони, ніж стіни.
foto
Стікер-тести