Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Акрилова фарба в якості матеріалу для фарбування стін у приміщеннях є дуже популярною і ефективною. Фарбувати стіни за допомогою даного лакофарбового продукту зручно і просто, до того ж цей варіант може навіть виявитися економічно вигідніше інших варіантів оформлення стін. Стіни завдяки такій фарбі можна забарвити в будь-який колір, на поверхні можна створити будь-яку фактуру. Можна зробити на вибір поверхню глянсовою або матовою.

Акрилова фарба є розчинним у воді матеріалом, вона досить швидко висихає і добре лягає на поверхню. Вона не токсична, не розтріскується і не розшаровується. Після пофарбування покриття утворює тонку і тверду плівку. Наносити такий матеріал можна за допомогою кисті, валика або розпилювача. Продукт не боїться сонячних променів і навіть теплової обробки, має хорошу механічну стійкість.

Акрилову фарбу можна наносити на будь знежирені поверхні (це може бути дерево, бетон, метал, скло, тканина). Перед фарбуванням потрібно обов’язково ретельно підготувати поверхні, про це ми докладно писали зовсім недавно.

При необхідності перед фарбуванням можна розбавити фарбу водою строго по інструкції. Не завжди фарба потребує розведенні. Перед фарбуванням обов’язково ознайомтеся з правилами підготовки та нанесення даної фарби на поверхню.

Забарвлювати поверхні акриловою фарбою дуже зручно за допомогою поролонового або ворсового валика. Для більш якісного нанесення фарби на стіни використовується спеціальна ванночка для валика, в якій зручно розгортати валик з фарбою, видаляючи з нього надлишки матеріалу перед його нанесенням на стіни. Така ванночка (кюветка) продається в будівельних магазинах поруч з валиками, є також і спеціальні набори, в яких разом ідуть ванночка і валик відповідних один одному розмірів. Слід просто налити в ванночку достатню кількість фарби і починати забарвлення стін, занурюючи валик у фарбу і розгортаючи його по Кюветка для видалення надлишку матеріалу.

Зазвичай фарбу наносять у два шари, обов’язково давши першому шару необхідний час для повного висихання. Другий шар наносити потрібно паралельно падаючому світлу від природного джерела освітлення (тобто, від вікна). Якщо вирішено наносити фарбу в один шар, то перший і останній шар наносити потрібно паралельно падаючому світлу від вікна.

Слід пам’ятати під час фарбування стін акриловою фарбою, що ви наносите фінальне покриття, тому перед тим, як фарбувати стіни, слід упевнитися, що стіни підготовлені якісно, ​​що вони чисті, сухі й рівні. Якщо на стінах є дефект, то краще його виправити ще до фарбування, так як він може зіпсувати зовнішній вигляд стіни і доведеться перефарбовувати, а це завжди важче і довше. Тому варто заздалегідь проінспектувати стіни на можливі недоліки (ямки, западини, тріщини тощо), закласти їх за допомогою відповідної шпаклівки, дати висохнути поверхні, потім прогрунтувати її і знову дати стіні просохнути. Тепер потрібно знову перевірити стіни на їх готовність до нанесення фінішного покриття.

Часто задаваемые вопросы

🧹Яким валиком фарбувати стіни акриловою фарбою?

Так як акрилова фарба — це вододисперсійний склад, то для нього підійдуть валики з поліестеру та мікрофібри з середньою довжиною ворсу. Для роботи зі стіною оптимальні показники — 8-12 мм, а з стелею та фактурними поверхнями найкраще проявлять себе валики з ворсом на 15-18 мм. Ширина вибирається залежно від площі.

💧 Чи можна фарбувати дерево акриловою фарбою?

Так, дерево можна фарбувати акриловою фарбою. Правда для цього використовуються спеціальні фарби та емалі. Залежно від бажаного ефекту можна вибрати як глянцеві, так і напівматові склади. Все це розмаїття є у Kolorit Wood and Metal Enamel. Також враховуйте спосіб обробки дерева, породу та рівень експлуатації.

🧹 Як рівно нанести акрилову фарбу?

Щоб рівно нанести акрилову фарбу, досить правильно підготувати поверхню та користуватися якісними інструментами. Місця, що були пофарбовані раніше, слід промити лужним розчином та за необхідностю прошкурити. А ось поверхні, де раніше не було фарби слід прошпаклювати та проґрунтувати. Далі потрібно пройтися фарбою в 2 шари.

👷 Чи можна шпаклювати по акрилової фарбі?

Якщо фарба знаходиться в хорошому стані, перед нанесенням шпаклівки її достатньо заматувати. Якщо вона облазить, то необхідно позбутися від фінішного покриття піддягаючи його шпателем або прошкурюючи абразивами. У разі невеликих тріщин (до 3 мм) — розширте їх та акуратно прошпаклюйте.

🖌 Що фарбують акриловою фарбою?

Щоб зрозуміти, що можна фарбувати конкретно взятою інтер'єрною акриловою фарбою, потрібно поглянути на її інструкцію. У більшості випадків вона використовується для фарбування мінеральних поверхонь, гіпсокартону, дерева і металу.

Стікер-тести Color Sample