Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Як відомо, на смак і колір товаришів немає. Тому, коли Ви купуєте квартиру, то, цілком ймовірно, колір, яким пофарбовані стіни, може Вам не сподобатися або не підійти під Ваш інтер’єр. Стіни можна перефарбувати, також можна вчинити і з плиткою у ванній, якщо її колір Вам теж не дуже подобається.

Для того, щоб перефарбувати плитку у ванній Вам знадобиться:

  1. Жорстка щітка
  2. Спеціальні засоби для очищення
  3. Грунтовка
  4. Валик і кисті для фарбування
  5. Фарба для плитки

Як пофарбувати керамічну плитку фото 1

Перед фарбуванням керамічної плитки її потрібно підготувати. Для цього візьміть чистячі засоби, жорстку щітку і гарненько отмойте плитку, і шви між плиткою. Після чого візьміть наждачний папір з дрібним зерном і, обернувши нею, дерев’яний брусок почніть шліфувати поверхню кахлю. Шліфування потрібно виконувати до того моменту, поки Ви не відчуєте на плитці шорсткість. Візьміть чисту ганчірку або суху чисту кисть і видаліть весь пил, яка утворилася під час шліфування наждачним папером. Потім поверхню потрібно знежирити спеціальним складом. Під час знежирювання приділіть особливу увагу швах між плитками так, як саме там накопичується найбільше жиру і бруду.

Як пофарбувати керамічну плитку фото 2

Дайте висохнути плитці і обробіть її грунтовкою. Грунтовка повинна бути з високим ступенем вологостійкості і проникаючу здатність. Купити таку ґрунтовку можна в спеціальних будівельних магазинах, де надано великий вибір продукції. Адже, якщо грунтовка буде не та, що потрібна, то всю виконану роботу потрібно буде переробляти, що звичайно призведе до непередбачені витрати. Крім хорошої і якісної грунтовки потрібно так само підібрати якісну фарбу, яка буде добре триматися при підвищеній вологості. Тому, для фарбування плитки у ванній найкраще підійде воднодисперсні латексна фарба. Ця фарба відмінно витримує багаторазову чистку поверхні і буде відмінно триматися в приміщенні з підвищеною вологістю.

Як пофарбувати керамічну плитку фото 3

Для нанесення фарби на плитку використовуйте невеликий валик з поролоновою поверхнею. Наносити фарбу потрібно тонким шаром, так як тонкий шар лягає рівніше і, як наслідок, забезпечує хороше зчеплення з керамічною плиткою. Фарбувати потрібно в два шари. І перед нанесенням другого шару потрібно дати час для повного висихання першого шару фарби. Ті місця, де валиком пофарбувати не виходить, скористайтеся малярської пензлем. Час висихання фарби, як правило, зазначено на банці. Для того, щоб домогтися рівної пофарбованої поверхні при фарбуванні керамічної плитки без розлучень, потрібно буде нанести два, три шари фарби.

Стікер-тести