Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Кожного разу під час перестановки меблів виникає побоювання, що колір не буде підходити до інтер’єру. Навіть на випадок, якщо це меблі з ДПС, яку можна замінити на аналог іншого кольору. Міняти шафи і стелажі не обов’язково, можна перефарбувати. Для полегшення роботи, варто пам’ятати про такі радах по перефарбування меблів.

1. Видаліть жир і бруд

В першу чергу перед фарбуванням ламінованої меблів потрібно прибрати всю грязь і провести її знежирення. Для цього підійдуть миючі засоби, що розчиняють жир. Після видалення жиру обполосніть поверхню і протріть її серветкою. Частина майстрів радять розбирати меблі, все залежить від складності. Якщо дуже багато скриньок і наличників, то краще буде її розібрати.

Видаліть жир і бруд

2. Створіть шорстку поверхню

Сучасне покриття на МДФ і ЛДСП робиться з ПВХ. Тому, він, як і будь-який інший пластик, дуже погано змочується водою, що вказує на те, що і сама фарба буде погано лягати на поверхню. Для кращого зчеплення шару фарби з шаром ламінату слід обробити поверхню наждачним папером так званої «нульовку». При обробці поверхні краще використовувати респіратор, так як пил від ламінату дуже шкідлива для здоров’я.

Створіть шорстку поверхню

3. Грунтовка – головний герой

Для того, щоб під час роботи фарба лягала рівно, не скочувалася, не пішла пухирями, поверхня меблів потрібно обов’язково заґрунтувати. Необхідно знайти ґрунтовку, яка буде прилипати навіть до кахлю і скла. Перед нанесенням ретельно заклейте всю фурнітуру, яка не знімається, малярським скотчем.

Грунтовка – головний герой

4. Закрийте тріщини

Фахівці рекомендують здійснити шпаклівку перед фарбуванням меблів. Процес виконання шпаклівки можна здійснити двома способами: або за допомогою складу на основі епоксидної смоли, або ж за допомогою застосування латексної шпаклівки. Після цього потрібно буде ще раз нанести ґрунтовку і висушити оброблену поверхню.

Заделайте трещины

5. Вибір фарби і принцип нанесення

Поліуретанові фарби і алкідні емалі підійдуть для фарбування ПВХ, зверніть увагу щоб не порушувати загальну екологію приміщення, найкраще буде купити спеціальну фарбу, на банці якої вказана позначка «для меблів». При виборі фарб потрібно пам’ятати, що епоксидні емалі занадто довго зберігають запах, довго сохнуть, але при цьому дають дуже хороший результат.

Для фарбування меблів фахівці рекомендують велюровий валик. За допомогою цього валика Ви зможете рівно і акуратно пофарбувати поверхню без зайвих бульбашок повітря. Перед нанесенням другого шару фарби потрібно дати грунтовно висохнути першому шару. Важкодоступні місця і кути найкраще фарбувати пензликом зі скошеним краєм.

Вибір фарби і принцип нанесення

6. Фінішна лакування

Меблі, яка піддається великому зносу, необхідно покрити лаком на водній основі. Він захистить забарвлену поверхню від різного роду зовнішніх впливів.

Фінішна лакування

Стікер-тести