Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Багато сучасні фарби продаються в базовому білому кольорі, який завжди можна за бажанням заколеровать в магазині в спеціальній колеровочной машині або навіть просто у себе вдома самостійно. Затоніровать в будь-які кольори і відтінки можна як матеріали для фасадів, так і для внутрішніх робіт. Різні тони колер-фарб можна змішувати. Наприклад, можлива виробнича колірування разнообразинх водних фарб різних виробників. Відтінок отриманої заколеровать фарби може змінюватися в прямій залежності від типу і якості використовуваної фарби.

Водно-дисперсійні акрилові фарби зазвичай випускаються білого кольору, які потім можна заколеровать абсолютно в будь-який колір і відтінок. Для цього використовують в будівельних магазинах спеціальні тонують барвники, які дозволяють домогтися абсолютно різного відтінку, який був обраний по спеціальній карті кольорів.

Виробниками лакофарбової продукції були розроблені навіть такі пігменти, які дозволяють при їх колеровке імітувати золото, срібло, а також платину, сталь або бронзу.

Колеровать таку чи іншу фарбу можна як вручну безпосередньо вже на самому будівельному об’єкті, але така колірування має свої мінуси, так як при великих обсягах можна і не добитися однорідного кольору, до того ж буде дуже складно зробити такий же другий відтінок.

Іменнно із зазначених вище причин в спеціалізованих будівельних магазинах використовується спеціальне обладнання, а називається воно колеровочная машина, яка за допомогою спеціальних програм змішує необхідну кількість кожного кольору відтінок-пасти, щоб отримати потрібний колір і відтінок готової фарби. У всіх провідних виробників лакофарбових матеріалів є свої карти кольорів або колеровочні карти, в яких для кожного відтінку існує свій номер, який потім і використовує колеровочная машина для точного його відтворення за допомогою вбудованої в неї програми.

Акрилові дисперсії є дорожчими за ціною, але вони і більш універсальні. Фарби на основі акрилових єднальних складають в підсумку найбільшу частина всіх водно-дисперсійних фарб. Акрилові фарби найчастіше використовують для фарбування інтер’єрів.

Слід обов’язково враховувати, що у кожного виробника свої карти і системи колеровки, тому купивши фарбу у різних виробників, то колерувати їх потрібно по якійсь одній системі, щоб отримати однорідний і однаковий колір і відтінок.

Водно-дисперсійні фарби з легкістю і дуже швидко легко колеруются універсальним або ж водно-дисперсійним пігментом і пастами за допомогою тоніровочного обладнання. Тонуючі барвники дозволяють домогтися потрібного відтінку, який був вибраний з усього найширшого спектра колірних карт.

Заколеровать вручну можна фарбу і навіть вдома, якщо пофарбувати потрібно зовсім невелику поверхню, якщо фарби трохи і фарбувати будете все відразу за один раз.

Стікер-тести