Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Техніка безпеки і охорона праці

Безпосередньо перед використанням різних хімікатів і будівельних матеріалів слід детально ознайомитися з правилами техніки безпеки, а також дізнатися що робити і як надати собі першу медичну допомогу у разі непередбачених ситуацій. Така інформація обов’язково повинна бути вказана на етикетці товару або в супровідних документах до даного виробу. Під час проведення ремонтних робіт слід захистити шкіру, органи дихання та очі за допомогою спеціальних захисних засобів.

Інструкція по застосуванню грунтовки

Грунтовка є легко займистих матеріалом, тому перед початком грунтувальних робіт обов’язково ознайомтеся із запобіжними засобами, які вказані на упаковці. Відкривати тару потрібно подалі від обличчя, повільно і обережно, щоб трохи скинути внутрішній тиск всередині упаковки.
При використанні грунтовки температура повітря і покриття повинна строго відповідати умовам застосування даного матеріалу. Грунтовка забезпечує кращу адгезію – зчеплення поверхні з покриттям. Покривають ґрунтовкою різні поверхні. Для кожного типу поверхні виробниками спеціально розробляється окремо грунтовки матеріал різного типу, залежно від типу властивостей, які необхідно надати оброблюваної поверхні.

Підготовка поверхні

Перед нанесенням покриття слід добре підготувати поверхню – видалити бруд, пил і жир. Що фарбується обов’язково повинна бути сухою.
Зазвичай ґрунтовку наносять для більшої ефективності в два шари, між шарами необхідно зробити перерву на певну кількість часу, щоб перший шар встиг повністю висохнути. Наносити грунтовку можна за допомогою валика, кисті або фарбопульта. При обробці високих стін і стелі зручно використовувати подовжувач для валика. Останній шар матеріалу найкраще нанести валиком, адже від кисті може залишитися неприємний слід. Якщо грунтовка вимагає розведення, пам’ятайте, що води не повинно бути більше, ніж написано в інструкції – надлишок води може позначитися на міцності грунтовки.

Зберігання грунтовки

Обов’язково слід ознайомитися з правилами зберігання даного типу грунтовки, який ви використовуєте на даний момент. Зазвичай під загальними правилами зберігання грунтовки слід розуміти, що зберігати її потрібно далеко від відкритих і закритих джерел тепла, в прохолодному і темному приміщенні. Таке приміщення також має бути сухим і добре провітрюватися. Не можна допускати замерзання грунтовки і попадання на неї прямих сонячних променів. Перед тим, як відправити грунтовки матеріал на зберігання, переконайтеся, що банки щільно закриті. При зберіганні в тарі може утворитися зайве внутрішній тиск, тому при відкритті банки пам’ятайте, що робити це потрібно акуратно і повільно. Використовувати даний товар слід протягом 6 місяців з моменту першого відкриття тари.
Правильно підбирайте ґрунтовку в залежності від типу поверхні, адже правильний вибір грунтовки допоможе вам заощадити ваші кошти та час!
Стікер-тести