Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Якщо ви захоплюєтеся інтер’єрами Середньовіччя, тоді вам неодмінно припаде до душі готичний стиль. Він виглядає величним через висоту своїх будівель і просторих приміщень в них.

Готика не обов’язково похмура і похмура. Дизайнери майстерно поєднують класичну темну палітру зі світлими тонами, зберігаючи при цьому таємничість типового замкового інтер’єру.

Яким приміщень підійде готичний стиль?

foto
Відразу обмовимося, що реалізувати готику в квартирі або будинку з низькими стелями вкрай складно. Цей стиль характеризується тим, що всі елементи дизайну повинні прагнути вгору, особливо вікна, а в низькому будівлі цього досягти неможливо. Крім того, в приміщенні повинно бути багато вільного простору.
Готику складно реалізувати навіть у великій кімнаті, тому загальні риси цього стилю часто втілюють по всьому будинку. Ідеальне місце для імітації замкового стилю – двоповерхові апартаменти з великими вікнами.
Не турбуйтеся, якщо живете в маленькій квартирі або невеликому будинку. Так, у вас не вийде передати класичну готику, але ви можете використовувати її елементи в оформленні інтер’єру свого житла. Так роблять багато дизайнерів. Адже не всім до душі замкову стилістику зрілого Середньовіччя, а ось окремі його мотиви можуть надати дизайну ефектність і велич.
foto

Постійні риси готичного стилю – це:

Гострі форми.

Вікна, дверні отвори і склепіння монастирів, храмів мають форму загостреної догори (стрілчастої) арки.

Поєднання дерева і металу.

І без того важкі двері і меблі з дерева доповнюються бронзовими і залізними елементами, фурнітурою. Вікна теж ховаються під металевим обрамленням.

Прагнення вгору.

Про це свідчать не тільки високі стелі, але і шафи, подовжені спинки стільців, крісел, диванів.

Таємничість і релігійність.

Готичні інтер’єри припускають розпис на стінах, наявність статуй, хрестів. Чи не будуть зайвими і лицарські обладунки, середньовічна живопис.

Як реалізувати готичний стиль?

foto

Стіни.

Їх потрібно обробити дерев’яними панелями або мозаїкою. Допустимі також шпалери, які можна використовувати не тільки для прикраси стін, але і зонування кімнати. Не завадять фабричні гобелени і декоративний розпис, передає епізоди середньовічного життя.

Стеля.

Він повинен бути у вигляді кам’яної кладки і декорованим балочними перекриттями. Візерунки і малюнки теж доречні.

Пол.

Підійде паркет, ламінат, масивна темна дошка з рельєфною поверхнею. У передпокої краще покласти рельєфну керамічну плитку. Допускаються килими і килимові доріжки.

Меблі.

Вона повинна бути масивною з високими спинками. Підійдуть нефарбовані вироби з дуба, сосни, горіха і кедра. Важливо, щоб меблі була прикрашена бронзовими або залізними елементами. Бажано, щоб ліжко було з щільним балдахіном і на 4-х колонах.

Аксесуари.

Готика немислима без дерев’яних скринь з металевими доповненнями, камінів, оброблених каменем, люстр на низьких підвісках з кованими карнизами.

Декор.

Вітається різьблення у вигляді готичної лілії, трилисника і четірёхлепесткового візерунка. На стінах і стелях не завадить ліпнина, на вікнах – вітражі.
Готичний стиль підходить романтичним людям, які захоплюються старовиною. Він здатний підкреслити статус власника житла без зайвого пафосу. У сучасній інтерпретації готика зовсім не похмура, а вишукана і стримана.
Стікер-тести Color Sample