Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Чорний колір – це елегантність і респектабельність, а чорно-біле поєднання – уособлення класики. Використовуючи ці два контрастні кольори в інтер’єрі квартири, потрібно пам’ятати, що вони ділять простір. Якщо в кімнаті буде багато дрібних чорних і білих деталей, то вона перетвориться в мозаїку. Чорний колір створює найглибші тіні, а білий – абсолютний, контрастний чорному, додає в атмосферу чарівництва. Ці кольори співіснують в будь-яких дизайнах і товаришують з усіма поверхнями.

Але з цим контрастом необхідно бути дуже обережним, щоб не зіпсувати інтер’єр квартири. Будь-який недолік буде кидатися в очі. Тому треба стежити, щоб баланс між чорним і білим був дотриманий.

Чорно-білий дизайн різних приміщень квартири

Чорно-біла кухня. Такий дизайн підійде для господинь-аккуратісток, які не люблять виставляти на загальний огляд банки з консервацією і чашки. Стиль мінімалізму – ось що є найкращим варіантом для чорно-білої кухні. Срібляста побутова техніка, нехитрі металеві світильники, чорні стіни і білий гарнітур. Або навпаки.
foto
Білі стіни – більш практичний варіант. Коли набридне стриманий мінімалізм, ви зможете додати фарби в інтер’єр. Для покриття підлоги підійде чорно-біла плитка, викладена діагонально в шаховому порядку. Такий хід візуально збільшить простір.
Чорно-біла вітальня. Це кімната загального користування, тому два контрастні кольори в інтер’єрі здатні приміряти домочадців різного смаку, наприклад, шанувальників стилю хай-тек і бароко. При оформленні слід використовувати більше білого для візуального збільшення простору. Для любителів екзотики можна оформити імітацію шкури зебри, а для більш стриманих людей – комбінувати чорно-білу смужку з квітковим принтом на шпалерах.
foto
Сама кімната не повинна бути перевантажена великою кількістю дизайнерських елементів – напівпорожнє приміщення з яскравими акцентами виглядає більш стильно. Додаткові кольори приглушать монохромність білого і чорного.
Чорно-біла спальня. У цій кімнаті категорично заборонено однакову кількість чорного і білого – один колір повинен домінувати. Який саме – залежить від бажаного результату: білий дизайн з контрастними акцентами або таємничий чорний зі світлими плямами. Якщо не дотриматися цього правила, кімната вийде нудною, і, можливо, буде дратувати вас.
У центрі уваги спальні, звичайно ж, знаходиться ліжко з білосніжними простирадлами. Сам каркас можна оформити в чорному кольорі, а узголів’я – білої м’якої рамою.
foto
Чорно-біла ванна кімната. Поєднання подібних контрастних кольорів не найпоширеніше для ванної кімнати. Чорно-білий стиль легко втілити в життя, якщо у вас вже є біла ванна кімната. Киньте на підлогу килимок з малюнком під шкуру зебри і поміняйте затірку для швів між плиткою на чорну або сіру. Тоді ваша ванна придбає зовсім інший вигляд.
Контраст протилежностей – це одне з трендових дизайнерських рішень. Інтер’єр, стилізований в чорно-білому кольорі, завжди буде показником відмінного смаку володаря квартири.
Стікер-тести