Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto
foto
Вам набридла стара планування і оформлення вітальні? Або ви робите ремонт «з нуля»? Тоді оформіть її дизайн по-особливому! У цьому приміщенні ви приймаєте гостей і відпочиваєте, а значить воно має бути елегантним, приємним погляду і в міру розслаблюючим.
foto

З чого почати зміни?

З’ясуйте, які елементи поточного дизайну вас не влаштовують, а потім підберіть новий стиль, який максимально відповідає характеру і смакам домочадців. Якщо ви будете точно знати, чого хочете, то швидше почнете втілювати в реальність свої фантазії.
foto
Навіть якщо вітальня маленька, є як мінімум десяток оригінальних ідей по її оформленню. Один з останніх трендів – об’єднання вітальні і їдальні, вітальні і передпокою і т. Д. Варіантів – безліч! Потрібно тільки підібрати вдалі кольори і відповідне освітлення для зонування.
foto foto
У великій вітальні можна втілити будь-який стиль. Одним господарям подобається пишність бароко і рококо, іншим – строгість і прогресивність мінімалізму, хай-тека, третім – стримана розкіш ар-деко, класики, етно-шику і т. Д. Але є і цінителі бунтарського, незвичайного, яким до душі фьюжн, вінтаж, Шеббі-шик і різна еклектика.
foto
Вибирайте, поєднуйте, експериментуйте, і ваша вітальня «заграє» в нових кольорах!
foto
Стікер-тести