Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Сходи з дерева – це ефектний елемент інтер’єру будинку, який виконує відразу кілька призначень: функціональне, естетичне і конструктивно-просторове. Щоб не зіпсувати загальний дизайн будинку, необхідно дотримуватися правил поєднання оздоблення стін, плінтусів, доповнюючих елементів.

Надійність понад усе

  • Зручність – сходні зручні і безпечні в експлуатації, якщо сума подвійної висоти сходинки і її ширини дорівнює середньому кроку людини – 600-640 мм;
  • Неслизька поверхня – дерев’яні сходи необхідно обробити спеціальним екологічним антислизьким напівматовим лаком;
  • Перила і поручні – це невід’ємний атрибут безпечного трапа. Згідно правил техніки безпеки, отвори між поручнями не повинні бути більше 15 см, а висота – 90-100 см. Для дітей необхідно встановити спеціальні поручні;
  • Освітлення – повинне бути автономним із застосуванням прохідних вимикачів, інакше велика ймовірність промахнутися вночі повз сходинки, скотитися вниз і пошкодити собі щось життєво важливе..

Види дерев’яних сходів

При їх виборі необхідно звернути увагу на площу і стиль приміщення, в якому вона буде перебувати. Серед цих характеристик розмір кімнати є вирішальним. Трапи з дерева бувають:
  • Маршові – класична конструкція, яка представляє собою суцільний ряд сходинок від нижнього поверху до верхнього;
  • Гвинтові – це незалежні від стіни сходні, що зовні нагадують ДНК людини. Конструкція являє собою проліт спіралевидної форми. Вона не так зручна, як маршова, але дозволяє заощадити місце в кімнаті.

А що щодо дизайну?

Якщо ви володієте багатоповерховим будинком, то без такої конструкції не обійтися. Головне, зберегти стиль будинку, не руйнуючи його елементами, які просто не впишуться в картинку.
foto foto

Мінімалізм

Тут важливо зберегти чіткі прямі лінії. Дерев’яні сходи ідеально впишуться в стиль лофт або індустріальний. Сучасні дизайнери радять зводити маршову конструкцію, щоб вона виглядала органічно в загальному інтер’єрі.

Ар-деко

У артистичній обстановці ар-деко, де кожен елемент несе на собі відбиток часу, сходи природно впишуться в цей стиль. Як? За рахунок гри кольору і фактури матеріалу. Гвинтова конструкція з вигадливими перилами перетворить ваш будинок на витвір мистецтва.

Американський

Нічого зайвого – це головний принцип сходнів в такому стилі. Але не варто думати, що виглядає це невигадливо. Витонченість ліній, без усіляких надмірностей, здатна наділити кімнату красою. Маршові білі конструкції виглядають більш лаконічно в американському стилі, ніж гвинтові. Конструкцію покривають білою фарбою, яка є основною в такому інтер’єрі, а гладкі прямі перила фарбують в контрастний колір.

Як використовувати простір, що залишився?

Під дерев’яними сходами можна заховати багато чого, наприклад:
  • меблі;
  • полиці;
  • шафи;
  • вбудовані шухляди.
foto foto
Якщо ваш трап знаходиться в вітальні, то простір під ним можна відвести під дзеркало з підсвічуванням або шафу для зберігання верхнього одягу. Хочете здивувати гостей? Тоді розмістіть під нею барну стійку. У маленькому приміщенні під нею сховається різноманітне кухонне приладдя. Сходи в вітальні – це місце для книжкових полиць, каміну або телевізора. Тут головне – максимально використовувати свою фантазію.
За допомогою дерев’яних сходів будь-яке приміщення буде виглядати стильно і унікально.
Стікер-тести