Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Водно-дисперсійні фарби – це фарби, які виготовляються на основі водних дисперсій полімерів (за прикладом: тверде в рідкому). В якості такого ось полімерного сполучного використовуються вінілацетатних, акрилові полімери, а також і їх різні похідні та ін.

Також варто відзначити, що на ринку в наш час присутні водо-емульсійні фарби – це такі фарби, які виробляються на основі водних емульсій полімерів (за прикладом: рідке в рідкому), прикладом цим фарбам можуть бути, наприклад алкідні ВЕ ЛФМ. Популярність водно-дисперсійних, а також водо-емульсійних лакофарбових матеріалів стрімко зростає з кожним роком.

Акрилові фарби – це все ті ж воднодисперсні фарби, але які виробляються різноманітними виробниками на основі поліакрилатів (переважно полімерів метил-, етил- і Бутилакрилатом) та їх кополімерів в якості плівкоутворювачів.

Використовуються акрилові фарби в будівництві та ремонті, як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Також такі покриття можна використовувати в живописі, тому вони активно використовуються художниками. Розбавляються вони, як і водно-дисперсійні – звичайною водою. У процесі розбавлення можуть бути заколеровать різноманітними за кольором водними пігментними пастами, які після висихання стають відносно стійкими до впливу води.

Після висихання будь акрилові фарби стають темніше, ніж були спочатку. Висихають такі покриття досить швидко, в чому є додаткова перевага акрилових фарб перед іншими видами оздоблювальних покриттів. Наносити їх можна в рідкому і навіть пасти, що дуже зручно для різних творчих завдань художникам і тим, хто захоплюється живописом непрофесійно, а на любительському рівні.

Акрилові фарби і лаки використовувати можна абсолютно на будь нежирної основі. Це може бути: скло, полотно, дерево, метал, полотно та інше. Якщо фарба ще свіжа, її легко і просто видалити з поверхні звичайною водою, але якщо вона вже засохла, то будуть потрібні спеціальні розчинники для видалення її з поверхні.

Тепер варто розповісти про водно-дисперсійних фарбах і причиною їх популярності. Зупинимося на перевагами водно-дисперсійних фарб перед іншими видами лакофарбових покриттів. У таких фарбах міститься трохи або зовсім немає легколетких органічних розчинників, тому такі фарби мають менший рівень токсичності. Наносити такі покриття нескладно, вони швидко висихають, стійкі до сонячних променів (тому не жовтіють з часом). Водно-дисперсійні фарби відрізняються високою адгезією до багатьох типів поверхонь, а ще ними можна з легкістю перефарбувати інші покриття. Також такі фарби паропроникні, завдяки чому пофарбована поверхня може «дихати». Ну і ще один дуже важлива властивість – водно-дисперсійні фарби довговічні.

Стікер-тести