Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Дуже складно видалити масляну фарбу з оштукатурених раніше поверхонь. Є кілька способів видалення старої інтер’єрної або фасадної фарби з поверхонь:

Хімічний метод зняття крскі

Даний метод полягає в нанесенні спеціального хімічного розчину на поверхню, з якою необхідно прибрати старий шар фарби. Робити це потрібно обов’язково за інструкцією. Такий засіб потрібно належно підготувати і нанести на поверхню за допомогою малярської кисті або валика. Після нанесення слід залишити засіб вбратися у фарбу, в результаті чого фарба розм’якшиться і її можна буде видалити металевим скребком, шпателем або щіткою з металевим ворсом. За допомогою даного способу можна швидко видалити стару фарбу зі стін, але розчинники мають неприємний запах. Також слід пам’ятати, що відразу кілька шарів фарби засіб за один раз не прибере. Слід бути дуже обережним, такі розчинники при попаданні на шкіру можуть залишити опіки. Також він відносно дорогий і його досить складно утилізувати. Працювати з такими хімічними засобами потрібно в добре провітрюваних приміщеннях і обов’язково використовувати при роботі засоби індивідуального захисту (респіратор, окуляри, рукавички). Детальніше ознайомитися із заходами безпеки можна, прочитавши інструкцію до типу очисника.

Термічний метод зняття крскі

Полягає в використання для зняття старої фарби будівельного фена. З його допомогою фарба нагрівається до розм’якшення, після чого вона легко знімається з поверхні звичайним шпателем. Замість будівельного фена можна використовувати праску, прогріваючи їм фарбу через широкий лист фольги. Пам’ятайте, що нагрівати не можна ні в якому разі місця з проводкою або декоративними покриттями, які можуть бути пошкоджені через дії на них високої температури. Метод не дуже приємний, так як при нагріванні виділяється їдкий токсичний запах фарби. Використовувати такий метод можна тільки в добре провітрюваних приміщеннях, використовуючи при роботі засоби індивідуального захисту (респіратор, окуляри, рукавички).

Механічний метод зняття крскі

Найбільш оптимальний при знятті тієї фарби, яка при хімічному або термічному методі буде виділяти шкідливі токсичні речовини. Даний метод досить трудомісткий і повільний. Також він недорогий, адже не вимагає покупки дорогих хімічних засобів або спеціального будівельного інструменту. Механічний метод використовується ефективно, коли планується надалі облицювання стін керамічною плиткою, адже зчеплення плитки з такою негладкою поверхнею буде просто відмінним. Для початку слід сокирою зробити насічки, потім скропити поверхню водою і почекати трохи. Вода повинна вбратися у фарбу, після чого її легше буде зчистити сокирою або шпателем. Робота піде швидше, якщо правильно вибрати кут нахилу сокири або шпателя до поверхні для очищення поверхні від фарби.
Описано найосновніші, найпростіші і ефективні методи зняття старої фарби з поверхні. Успіхів!
Стікер-тести