Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Поїздка на природу – улюблений відпочинок багатьох жителів кам’яних джунглів. Чисте і свіже повітря розслабляє, а чудові краєвиди допомагають забути про всі проблеми. Хочете частіше відчувати це безтурботний стан? Оформіть свій будинок в екостилі!

Особливості екостилю

Інтер’єри в такому оформленні не сприймають синтетики, все повинно бути максимально натуральним – таким, як ніби його створювала сама природа. Тому інтер’єрів в екостилі притаманні такі риси:

Облаштовуємо різні кімнати в екостилі

В ідеалі можна оформити весь будинок в екологічному стилі. Але окремі його елементи відмінно виглядають на кухні, ванній, спальні, вітальні. Головне – дотримуватись деяких нюансів в дизайні інтер’єру.

Спальня

foto
Стіни в цьому приміщенні можна обклеїти шпалерами з квітковим малюнком або ж пофарбувати їх білою фарбою і повісити картини з мальовничими краєвидами. Як стельового декору цікаво виглядають дерев’яні балки. Ліжко має бути лаконічною, допускаються ковані елементи. Бажано застелити її вовняним покривалом. На підлозі доречний килим з натуральних волокон в тон загальної колірної гамі.

Вітальня

foto
В цій кімнаті можна обробити підлогу паркетом або каменем, повісити на вікна легкі штори з шовку або бамбукові ролети, заповнити простір меблями з твердих порід дерева з натуральної оббивкою. Не завадять і живі квіти в горщиках. Зараз у продажу є красиві штучні рослини, але вони можуть збирати зайву пил.

Кухня

foto
В цілому правила її оформлення ті ж, що і для інших кімнат в екостилі:дерев’яні меблі з вираженою фактурою, проста обробка стін, використання натуральних матеріалів. Але у кухні є особливість – підвищена вологість і перепади температур, тому потрібно ретельно вибирати матеріали для меблів. Як аксесуари підійдуть плетені кошики та керамічні глечики.

Ванна

foto
Оптимальним варіантом для обробки стін і підлоги в цій кімнаті вважається камінь або плитка. Цікаве рішення – невелика галькова кладка у раковини. Можна повністю застелити підлогу цим каменем. Для прикраси ванної використовуйте черепашки, морські зірки та інші предмети з дна океану, а також плетені вироби.
Якщо ви вирішили оформити будинок в екостилі, доведеться змінити металопластикові вікна та двері на дерев’яні. Синтетичним коврикам і неприродним квітам не місце в екологічному будинку.
Стікер-тести