Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Будівництво та ремонту квартири або будинку завжди були витратними процесами. У наші дні ремонт вже не настільки проблематичний, але все ж робити його довго, дорого і складно. Правда, кількість і різноманітність різних будівельних та оздоблювальних матеріалів зараз просто величезна. Через це навіть деколи складно вибрати відповідний продукт. Як же зробити фарбування стін в квартирі або будинку своїми руками?

Початок робіт

Багато вирішують робити ремонт самостійно, без допомоги фахівців, це дешевше, та й не так вже складно, щоб не навчитися зробити його самостійно. У наш час з ремонтом, у тому числі і фарбуванням стін практично кожен може впоратися.
Зазвичай для фарбування стін в квартирі або будинку використовуються два основних види фарб: вододисперсійні (на основі води) і емалеві (на основі оліфи або лаків).

Технологія нанесення втиснути фарби

Зручніше найбільше фарбувати стіни звичайним малярським валиком. Але для початку слід підготувати поверхню, яку потрібно пофарбувати. Для цього її слід обов’язково вирівняти і добре очистити від пилу. Також при необхідності слід загрунтувати поверхню. Наносити фарбу на стіни можна не тільки валиком, для цих цілей можна також використовувати кисті або краскопульт.
При фарбуванні стін воднодисперсні фарбою рекомендується використовувати валик з хутряною накладкою, оскільки поролонові і синтетичні накладки на валик залишають після себе сліди бульбашок, що значно знижує якість забарвлення.
Водоемульсійна фарба наноситься на стіни в 2-3 шари. Останній шар завжди наноситься по вертикалі, а попередній – по горизонталі. Дуже важливо не переплутати черговість типу шарів при процесі забарвлення. Фарбувати такою фарбою можна поверх попереднього шару, не чекаючи поки той висохне. Кути і стики зручно буде фарбувати не валиком, а вузенькою пензликом відповідного розміру.

Технологія нанесення масляної фарби і емалі

Олійні фарби втратили свою популярність і використовуються для внутрішніх робіт дуже рідко. Технологія нанесення масляної фарби полягає в тому, що продукт наноситься на стіни не строго по вертикальних або горизонтальних лініях, а в різні боки, розмазуючи фарбу по всій поверхні, щоб вона розподілилася рівномірно по всьому зафарбовувати ділянці. Після того, як перший шар висохне (зазвичай на це йде 3-4 години), можна покрити поверхню другим тонким шаром олійної фарби.
Технологія нанесення декоративної фарби не дуже складна. Використовується вона дуже широко в наші дні для прикраси стін, створюючи цікавий дизайн в приміщенні. У декоративній забарвленні використовуються часто різні рельєфні валики (їх можна купити, а можна зробити і самостійно), трафарети на стіни для створення самих різних малюнків (можна зробити невеликі малюнки на стінах, а можна намалювати і великого персонажа або навіть кадр з фільму чи мультика) .
Нехай ремонт у вашому будинку буде приємним і швидким!
Стікер-тести