Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Вибір дизайну дитячої кімнати – завдання непросте. Ви турбуєтесь про те, в якій атмосфері ваша дитина стане проводити більшу частину свого часу, чи буде їй комфортно у власній кімнаті, як на неї вплинуть кольори в дитячій …

Хочете створити ідеальну спальню для малюка, але не можете визначитися з дизайном? Тоді зверніть увагу на свіже, як ласкаве море, дизайнерське рішення – морський стиль. У ньому поєднується все, що так необхідно дитині: спокійні тони, простір для ігор, комфортна атмосфера для навчання і розвитку.

Кому підійде морський стиль

Перш ніж оформляти кімнату дитини, слід придивитися до її захоплень. Якщо її приваблює морська тематика або вона надмірно активна і запальна, морський стиль підійде ідеально. Поцікавтеся у малюка, чи подобається йому фільм «Джек і Пірати Нетландії» або мультфільм «Губка Боб»? Якщо він відповість ствердно, значить ви потрапите прямо в ціль.
До речі, якщо ваша дитина запальна або надмірно активна, то синьо-блакитна палітра буде заспокоювати її та врівноважувати характер.
foto

Які особливості у цього стилю?

«Морська» палітра кольорів

У спальні повинні бути присутніми кольори неба, піску, хмар, морських рослин. Кімнату новонародженого і малюка до двох років слід декорувати ніжними і спокійними кольорами. Відмінно підійдуть волошковий, небесний, аквамариновий. Після трьох років дітей приваблює все яскраве, насичене і контрастне, тому можна додати в палітру дитячої блакитний, нефритовий, кораловий.

Тематичні деталі інтер’єру

Розбавляйте колір води малюнками, аплікаціями і сувенірами, які відповідають морській тематиці.
foto

Головний артибут морського стилю – смугастий тільник матроса

Це може бути миле покривало, подушка або поличка. Найчастіше блакитні смуги чергуються з синіми, але є ще одне виграшне поєднання – білі з червоними.
foto

Сонячне освітлення

Кімната повинна бути максимально світлою. Для цього вибирайте штори світлих тонів з невагомих тканин (шифон, батист, шовк, органза). У штучному освітленні віддавайте перевагу настільним лампам і світильників жовтого спектра. Нехай спальня вашого малюка нагадує море в сонячний день.

Натуральні матеріали

Дерево – це найбільш екологічний і безпечний матеріал для спальні дитини. В якості основи для підлоги і стін ідеально підійде береза, сосна або тополя.

Стилізовані меблі

Вибирайте ліжечко, диван, комод і шафу білого кольору або натурального дерев’яного відтінку. Такі меблі будуть нагадувати дитині інтер’єр кают.
foto
Морський стиль – це естетично і практично. З одного боку, такий дизайн ніколи не набридне: кімната буде ненав’язливою. З іншого боку, у міру дорослішання дитини ви зможете «модернізувати» інтер’єр, додаючи в нього нові деталі.
Стікер-тести