Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Оформлення дитячої кімнати – непросте завдання для батьків, оскільки потрібно знайти компроміс між яскравістю, натуральністю і зносостійкість. Найчастіше для обробки спальні дитини використовують лакофарбові матеріали – вони дозволяють зробити приміщення яскравим і затишним, а це сприяє гарному настрою малюка. До того ж забруднені ділянки декорованого поверхні можна мити або без проблем зафарбовувати їх.

Яку фарбу вибрати для обробки дитячої кімнати?

foto
До барвником складам для оформлення спальні дитини висуваються головних 2 вимоги:екологічність і гіпоалергенність. Для того щоб визначити екологічність фарби, потрібно з’ясувати, за допомогою якої речовини вона розчиняється. Це можуть бути органічні розчинники або вода.
За цій властивості фарби ділять на органорозчинні і водно-дисперсійні. Другі вважаються найбезпечнішими. Запах у цих речовин слабо виражений, вони швидко сохнуть і легко наносяться майже на всі типи поверхонь. Органічні розчинники можуть викликати алергію, тому не варто використовувати в дитячій кімнаті фарби, які розбавляються з їх допомогою.
foto
Якщо різноманітність торгових марок ускладнює вам вибір, придивіться до фарби KOLORIT Dynasty. Цей водно-дисперсійна латексна фарба екологічно чиста і гіпоалергенна. Їй присвоєно 1-й клас стійкості до мокрого стирання, а значить ви зможете проводити вологе прибирання стільки раз, скільки знадобиться. Покриття залишиться яскравим і однорідним.
KOLORIT Dynasty витримує високі експлуатаційні навантаження, і ви можете не турбуватися про те, що покриття через деякий час осиплеться або відшарується. Фарба зберігає рельєф фактурних поверхонь, тому її можна наносити на шпалери і інші типи декоративних покриттів.
Фарбі KOLORIT Dynasty можна додати будь-який колір з 30 000 відтінків каталогу «Тіккуріла Симфонія». Не знаєте, який вибрати? Віддавайте перевагу помірно яскравим, але не тьмяним тонам, адже доведено, що кольори впливають на психіку і самопочуття дитини.
З фарбою KOLORIT Dynasty ви створите в дитячій кімнаті безпечну красу!
Стікер-тести