Пошук
Розклад
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Акрилова фарба сохне за такій цікавій схемі, яка буде описана нижче.

До складу суміші акрилової фарби входить спеціальний затверджувач, який і запускає хімічну реакцію, яка полягає в полімеризації пофарбованого шару. Необхідно знати, що чим вища температура, тим швидше протікає цей процес. Оптимальна температура процесу полімеризації різних акрилових емалей становить від +10 до +100 градусів. Оптимальний час є обернено пропорційним температурі. Відомо, що чим вища температура, тим акрилова фарба швидше висохне, але в природі або в звичайних умовах будинку або квартири, офісного або промислового приміщення домогтися темепратури навколишнього середовища при фарбуванні вище +25 градусоц дуже складно. Високі температури для швидкого висихання пофарбованої даної фарбою поверхні, понад 25 градусів, фахівцями створюються в спеціальних фарбувальних камерах. У них попередню застигання фарби складає близько 30 хвилин, а вже потім повна полімеризація відбувається вже протягом декількох діб.

Акрилова фарба у порівнянні з іншими різними покриттями відноситься до групи швидковисихаючих фарб. Зазвичай такі фарби висихають за півгодини, однак, повне висихання даного типу покриттів відбувається за добу. Якщо ж вас цікавить популярний і дуже важливе питання, коли можна наносити другий шар фарби, ми відповімо. Фахівці рекомендують повторно фарбувати поверхню не раніше, ніж через 2 години після нанесення першого шару. Час висихання першого і другого шару акрилової фарби безпосередньо залежить від типу поверхні, а також температури навколишнього середовища.

Швидкість висихання акрилової фарби безпосередньо залежить від найрізноманітніших факторів і не тільки від температури, а також від вентиляції окрашиваемого приміщення. Ще швидкість висихання покриття залежить і від нанесеного шару: якщо шар тонкий, фарба висохне відносно швидко, а от товстий шар буде висихати довше.

Після висиханні акрилова фарба стане трохи темніше, ніж вона була спочатку в рідкому вигляді.

Варто також згадати про те, що розбавлена ​​акрилова фарба сохне довше, так як в такому випадку термін полімеризації даного лакофарбового покриття значно збільшуються (приблизно на десять відсотків), а ось витрата такого первинного продукту буде знижений приблизно на на п’ятнадцять відсотків. Однак як правильно розбавляти акрилову фарбу ми поговоримо зовсім в іншій статті.

І хоча ми визначили лише приблизний відповідь на питання, скільки сохне акрилова фарба, але все ж він дає нам інформацію про те, як впливають різні фактори окржающей середовища на процес висихання покриття, а також залежність термінів висихання покриттів саме від складу і властивостей самої фарби.

Більш детальну інформацію про час висихання того або іншого покриття можна дізнатися на етикетці продукції або в супровідних документах, які в обов’язковому порядку йдуть разом з упаковкою акрилової фарби (будь це жерстяна банка або пластикове відро).

Синергия трендов и традиций в готовых цветовых сетах «Ukraine. Home » от Kolorit и студии Makhnо.

Выберите свой цвет здесь