Пошук
Розклад
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

З плином часу зовнішній вигляд ванної втрачає свою естетичність. З’являються сліди патьоків, іржі, жовтизна. Одна з головних причин зношування поверхні емальованої ванни – використання абразивних засобів для очищення або засобів на основі хлорки.

Але заміна ванни – недешеве задоволення. Як правило, воно тягне за собою додатковий ремонт у ванній кімнаті, що може суттєво вдарити по вашій кишені. Найбільш швидкий і економний варіант повернути ванні минулий блиск і гладкість – її реставрація своїми руками.

Покрокова інструкція по реставрації емальованої ванни

1. Перше, що вам необхідно зробити – подбати про власну безпеку.

При реставраційних роботах використовуються досить агресивні хімічні засоби, тому обов’язково використовуйте рукавички, окуляри і респіратор. Постарайтеся забезпечити максимальне провітрювання приміщення.
foto

2. Наступний крок – підготовка ванної.

Вам необхідно домогтися рівної і при цьому злегка шорсткої поверхні для кращого зчеплення з новою емаллю. Очищайте ванну за допомогою сильного миючого засобу, для знежирення її поверхні.
Потім приступайте до шліфування. Для цього скористайтеся наждачним папером або болгаркою з шліфувальним кругом. Ділянки ванної, уражені процесами корозії, обробіть перетворювачем іржі, а потім знову наждачним папером.
foto
Проведіть тест для визначення якості підготовки поверхні. Якщо вода зі стін стікає краплями, значить ванна вимагає повторного очищення.
Не забудьте видалити будівельне сміття і пропилососити поверхню для видалення пилу. Наповніть ванну гарячою водою на 10-15 хвилин. На теплу поверхню краще лягає шар емалі. Після цього висушіть поверхню. Якщо ванна сохне повільно, додатково просушіть її феном.

3. Виконайте ґрунтовку ванни.

Для цього змішайте фарбу «Reaflex 50» з розчинником. Нанесіть суміш валиком або пензлем. Проведіть фарбування, але не раніше, ніж через 8 годин після грунтовки. Важливо: якщо грунтовка простояла понад 2-х діб, то перед повторним нанесенням емалі її необхідно ще раз відшліфувати.

4. Переходимо до найголовнішого – нанесення емалі.

Для цього використовуйте двохкомпонентну епоксидну фарбу «Reaflex 50» фінського бренду Tikkurila. Матеріал створений спеціально для реставрації емальованих ванн. Фарба наноситься кистю, валиком або розпилювачем. Основна перевага – міцно зчіплюється з поверхнею. Перед застосуванням її потрібно змішати з затверджувачем. Враховуйте, що життєздатність підготовленої фарби – приблизно 4 години.
foto
Нанесіть фарбу «Reaflex 50» і залиште приблизно на 20 хвилин. Після цього уважно огляньте забарвлену поверхню на наявність патьоків. Акуратно видаліть їх шпателем або пензлем у напрямку знизу вгору. Затверділі краплі видалити вже буде неможливо.
На цьому все – процес реставрації ванни завершений. Для повного висихання поверхні краще витримати не менше 7 днів. Якщо ви все зробили правильно і користувалися тільки якісними матеріалами, ваша ванна отримає «друге життя» і буде радувати вас своїм глянсовим блиском.
foto

Синергия трендов и традиций в готовых цветовых сетах «Ukraine. Home » от Kolorit и студии Makhnо.

Выберите свой цвет здесь