Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Всі, хто так чи інакше, стикався з ремонтом, можуть сказати, що на ньому економити не можна. Новсе-таки надмірно витрачатися на ремонт великого желаніянет ні у кого. Для того, щоб уникнути незапланованих витрат насамперед потрібно створити кошторис. Якщо Ви вирішили робити ремонт своїми силами, то в першу чергу необхідно навчитися складати кошторис. Це, звичайно, не так складно, як може здатися на перший погляд. У цій статті ми розповімо, що потрібно врахувати і на що звернути увагу.

Визначте обсяг робіт

Насамперед Вам потрібно визначити, який ремонт Ви хочете зробити. Адже ремонт може бути і косметичним, і капітальним. Залежно від кожного виду ремонту буде визначатися складений перелік робіт. І, звичайно, потрібно врахувати тип житла, його архітектурно-інженерні особливості: розташування розеток, проводки, труб, пристрій стін і перекриттів. Це все допоможе Вам правильно скласти список потрібних і першорядних робіт.
foto

Проведіть інвентаризацію

Після того, як ви склали список необхідних робіт, необхідно перевірити всі полки, гараж і балкон на наявність будматеріалів та інструментів. Якщо якихось інструментів немає, паралельно складайте список того, що не вистачає. Не забудьте запитати родичів і знайомих, може у них є потрібні Вам інструменти.
foto

Розрахуйте витрата матеріалів

Один з важливих моментів при складанні кошторису – це p витрата матеріалів: фарби, лаку або паркету. Як правило, витрата того чи іншого матеріалу вказується на упаковці або є в описі до товару на сторінці в інтернет магазині. На будівельних сайтах є таблиці і калькулятори для розрахунку витрати різного роду матеріалів. Після проведення всіх потрібних розрахунків додайте ще 15% до кожного пункту списку. Краще, щоб матеріалів було трохи більше, ніж потім бігати, докуповувати і витрачати час не на ремонт. Пам’ятайте, що у деяких будівельних матеріалів, таких, як шпаклівка, штукатурка, грунтовка і різні лакофарбові матеріали, термін придатності не дуже великий.
foto

Виберіть роботу для себе і для фахівців

Якщо Ви впевнені, що своїми силами не впораєтеся з ремонтом, то краще за все не ризикувати і розділити виконання робіт. Одну частину, яка Вам здається легкою взяти на себе, а складнішу – довірити фахівцям. Звичайно, це ще один пункт в сметепоетому дізнайтеся все розцінки ремонтних бригад за видами & nbsp; робіт, які Вас цікавлять. & Nbsp; Фахівцям найкраще доручити прокладку труб, роботи з проводкою, вентиляцією, демонтаж старих перегородок, заміну вікон. Без всякого сумніву, Ви зможете самі здійснити такі нескладні роботи як фарбування стін і стелі, нанесеніелака на дерев’яні поверхні.
foto

Заплануйте кошти на форс-мажор

Майже при будь-якому ремонті як би добре не була прорахована кошторис, завжди може статися форс-мажор, який призведе до зайвих витрат. Щоб ці витрати не були несподіванкою, помножте суму Вашого бюджету приблизно на 1.5. Важливим є і розрахунок часу для проведення ремонту. Адже, якщо помилитися в часі проведення ремонту, робочим доведеться затратити більше робочих змін, а це відповідно зайві витрати.
foto
Стікер-тести