Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

При кожному ремонті завжди актуальне питання «Як заощадити?». І, навіть якщо в планах зробити ремонт лише в одній частині квартири, наприклад, в кухні, то процес економії завжди має своє місце. У більшості людей на кухні значну частину простору займають всякого роду шафи. Можна нескінченно журитися з приводу поновлення старої кухні, а можна розглянути її оформлення як складну, але цікаву задачу. Змінити колірну палітру на кухні під силу кожному, головне запастися терпінням і бути завжди уважним до дрібниць.

1. Перший етап: підготовка

Змінити колірну палітру на кухні

Весь процес фарбування фасадів кухні може зайняти кілька днів. Насамперед потрібно підібрати підходящу фарбу і грунтовку. Ці матеріали для кухонних шаф повинні бути більш високої якості ніж, наприклад, фарби для стін. Так як кухонні меблі найбільше схильна до всякого роду агресивного впливу, найкраще підібрати більш дорогу фарбу, щоб найближчим часом у Вас не з’явилися тріщини і відколи. Як би Вам не хотілося пофарбувати кухонні шафи з усіма їх деталями та фурнітурою, краще утриматися від цієї думки. Адже в довгостроковій перспективі – це може дорого обійтися. Найкраще витягнути всі шухлядки, зняти всі ручки і дверці. А, щоб їх потім не переплутати необхідно їх нумерувати, наклеївши на них етикетки з номерами.

Підготовка до фарбування фасадів кухні

2. Другий етап: поверхнева робота

Якщо Ви вважаєте, що Ваша кухня завжди ідеально чиста, Ви помиляєтеся. Кухня є тим місцем, де так чи інакше, накопичується жир і бруд. І, якщо перед фарбуванням залишити шафа не зачищені, то в підсумку фарба буде погано триматися і незабаром знову доведеться та ж робота. Щоб цього не сталося, що фарбується потрібно підготувати належним чином. Для цього Вам необхідно скористатися ефективним знежирювачем, приготувати його можна, змішавши одну частину тринатрійфосфату (TSP) з чотирма частинами води. Змочивши ганчірку цією сумішшю, пройдіться по всій поверхні, що фарбується. Після знежирення, потрібно дати час для того, щоб поверхня гарненько висохла. Процес знежирення потрібно обов’язково проводити в надійному захисті особи і рук. Для того, щоб фарба лягала ідеально, після знежирення поверхні її потрібно буде відшліфувати. Якщо стара фарба на шафах відшаровується або лущиться, то шліфувати потрібно до тих пір, поки не стане видно деревина.

Поверхнева фарбування фасадів кухні

3. Третій етап: грунтовка і фарбування

Грунтовка повинна підходити для матеріалів, з яких зроблена кухонні меблі. Якщо потрібно фарбувати темну поверхню, то грунтовка повинна бути тонированной. Для захисту поверхні навколо фарбується використовуйте клейку стрічку. Для нанесення грунтовки можна використовувати кисть або валик. Валик найкраще підійде для рівних поверхонь. А пензлем найкраще фарбувати важкодоступні місця або поверхню, де є багато різних деталей. Наносити фарбу на поверхню можна також валиком або пензлем. Фарбування виробляєте в два шари. Нанесіть один шар фарби, дочекайтеся, коли він висохне, після чого злегка відшліфуйте поверхню і нанесіть другий шар фарби. Після висихання другого шару фарби можна покрити поверхню прозорим лаком.

Фарбування дверей валиком


Кухня пофарбована в білий

Стікер-тести