Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Водно-дисперсійна фарба – це така фарба, яка вироблена на основі синтетичних сполучних полімерів (смоли або нафти) Вона найбільш екологічна і пожежобезпечна серед інших різних лакофарбових матеріалів, адже розбавлена ​​така фарба не самими різними розчинниками, а звичайною водою.

Як видалити водно-дисперсійні фарбу з пофарбованної поверзні

Як видалити водно-дисперсійні фарбу з пофарбованної поверхні і не зіпсувати при цьому саму забарвлену поверхню, наприклад, стіни, двері, вікна або різну домашню меблі? Як можна акуратно видалити фарбу, наприклад, не пошкодивши тонування дерев’яних дверей, які ви пофарбували і випадково потрапили не туди, де потрібно було пофарбувати.

Якщо водно-дисперсійна фарба не з категорії особливо стійких і миються, то вона повинна легко відтирати вологою ганчіркою.

Якщо пляма фарби свіже, її можна відразу звичайною водою змивати, поки фарба остаточно не затверділа. Якщо покриття на поверхні стійке до воді, то на плями перед видаленням фарби можна прикріпити вологу ганчірку на кілька годин (фарба набубнявіє і її буде набагато легше видалити з поверхні. Якщо не допоможе – доведеться підбирати спеціальний розчинник.

Чим змити водно-дисперсійні фарбу, наприклад, з звичайного ламінату який ви поклали?

Можна спробувати просто зішкребти фарбу акуратно шпателем, коли вже фарба висохне, а потім протерти вологою ганчіркою.

Якщо ламінат хороший, то можна і щіткою спробувати зішкребти фарбу з поверхні. А можна взяти губку для посуду і потерти пляма її абразивної стороною. Можна покласти мокру ганчірку на пляму на деякий час, а потім губкою прибрати фарбу. Тільки треба стежити за тим, щоб ламінат при цьому не спучився. Можна спробувати змити теплою водою.

Водно-дисперсійна фарба досить міцна, тому звичайним шпателем її можна і не видалити з поверхні. У таких випадках необхідне застосування хімічних помічників, таких, як змивки. Такими змивки можна зняти практично будь лакофарбові матеріали, в тому числі і водно-дисперсійні фарби.

Застосування змивів на пофарбованій водно-дисперсійної фарбою поверхні має на увазі роботу з досить агресивними речовинами, тому слід заздалегідь подбати про захист. Змивка зазвичай наноситься на пофарбовану поверхню, а саме, на лакофарбовий шар або утворене пляма всього лише на кілька хвилин, після чого фарба повинна з легкістю віддалитися з фарбується.

Як видно зі статті, відмити водно-дисперсійні фарбу з поверхні можна звичайною водою. Якщо пляма ще тільки свіже зовсім, то і відмитися воно повинно легко і просто ганчіркою, смочённой у воді. Ну а можна сухе пляма спробувати зішкребти шпателем або спробувати змити його хімічними змивки, які зазвичай наносяться на пляму всього лише на кілька хвилин. Зате по закінчення цього часу фарба віддаляється дуже легко з будь-якої поверхні – достатньо лише протерти його вологою ганчірочкою.

Часто задаваемые вопросы

👟 Чим відмити фарбу з ламінату?

Якщо пляма свіжа, то її можна зішкребти щіткою. Також слід спробувати спеціальні змивки, як Tikkurila Pensselipesu — вони хімічно впливають на фарбу, мінімально «зачіпаючи» поверхню. Не рекомендується класти вологу ганчірку — дерево може вздутись.

💪 Чим змити акрилову фарбу з рук?

Оскільки головним розчинником акрилових фарб є вода, то і змити з рук її можна нею. Краще використовувати воду під напором з звичайного крана — так ви швидше позбудетеся від фарби зі шкіри.

👕 Як відіпрати водно-дисперсійні фарби з одягу?

Щоб відіпрати водно-дисперсійні фарби з одягу використовуйте змивки від виробників лакофарбових виробів. Якщо подібного засобу для чищення немає під руками, підійде суміш рідкого порошку з засобом для виведення плям і миючим для посуду з подальшим вичищені плями під теплою (не гарячою) водою.

Стікер-тести