Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto
Вам доводиться часто робити ремонт, тому що дитина малює на всьому , що потрапить під руку? Не варто його лаяти або вести до психолога. Можливо, йому потрібен невеличкий куточок для малювання. Створити його можна за допомогою фарби для шкільних дощок Tikkurila Liitu.
Спочатку Tikkurila Liitu застосовували тільки по призначенням, але з часом дизайнери оцінили перспективи використання фарби і додали цей оздоблювальний матеріал в список цікавих ідей для оформлення інтер’єру дитячої, вітальні і кухні.
foto foto foto foto

Продукт liitu має такі переваги:​​

  • Складається з безпечних для здоров’я компонентів. Ця латексна фарба на акрилатной основі розбавляється водою, а не шкідливими розчинниками.
  • Стійкий до миття. Випробування виробника показали, що пофарбоване покриття залишається придатним до малювання, навіть якщо його часто мити водою. Воно здатне витримати 5 000 проходів щіткою.
  • Колерується в безліч відтінків. Раніше фарба була доступна в чорному і зеленому кольорах, але тепер її можна затонувати в будь-який колір. Мальовничі і яскраві стіни будуть радувати вас в похмуру погоду, а дитячі малюнки піднімуть настрій на весь день.
  • Створює абсолютно матове покриття.

3 ідеї для інтер’єру з фарбою liitu

1. Обладнати куточок для малювання на кухні.

Можна пофарбувати стіну, кухонні шафки, холодильник або двері. Стіна для малювання виручить, коли потрібно написати список продуктів, підказати домочадцям, де знаходяться якісь предмети або швидко записати рецепт нового блюда. Не обов’язково робити її самодостатньою і окремої:на ній можна розмістити полки з посудом, вбудований світильник, відвівши для малювання лише частина поверхні.
Рада:якщо хочете пофарбувати шафка або інші меблі, вибирайте фарбу, яка контрастує з основним кольором оформлення приміщення. Тоді інтер’єр вашої кухні буде виглядати як повноцінна дизайнерська задумка.
Така ідея буде доречною в їдальні, кафе, біля барної стійки. Вона стане не тільки місцем для написання меню, але і фішкою закладу.

2. Пофарбувати стіну біля робочого столу

Відмінний варіант для тих, кому важливо мати перед очима якусь інформацію. Стіну можна використовувати в якості тижневика або панно. Малюйте графіки, таблиці, пишіть примітки – все це стане в нагоді для продуктивної роботи.

3. Внести зміни в інтер’єр спальні і дитячої.

Втомилися дивитися на одні й ті ж шпалери? Пофарбуйте стіни продуктом Tikkurila Liitu, створюйте незвичайні малюнки і міняйте їх, коли вам захочеться. Відведіть дитині місце для малювання в його кімнаті, і йому більше не захочеться псувати шпалери і меблі.
За допомогою Liitu ви створите незвичайний і неповторний інтер’єр будь-якої кімнати. Розмальована вами або вашою дитиною стіна, меблі буде виглядати як справжній авторський задум. Крім цього, ви зможете кожен раз міняти малюнки і таким чином оновлювати свій будинок.
Стікер-тести