Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Оздоблення фасаду має декоративну функцію, а також створює потрібний ступінь захисту від різних несприятливих погодних факторів і різноманітних кліматичних умов. Для фасаду на даний момент є різні види облицювання, в тому числі використовується і фасадна водоемульсійна фарба. В основному при таких роботах використовується силіконова або акрилова водоемульсійна фасадна фарба. Такі фарби є більш універсальними і мають більш тривалий експлуатаційний ресурс. Наприклад, на відміну від масляної фарби, фасадні водоемульсійні фарби триматися на зовнішній поверхні від 7 до 10 років за умови покривання згідно всім технологічним вимогам. Через 10 років покриття потрібно буде оновити. Якщо будівля знаходиться в тіні і в сирій місцевості, фасад попередньо рекомендується покрити спеціальною антигрибковой ґрунтовкою, щоб захистити поверхню від появи цвілі.

В процесі експлуатації будинків

При усадці грунту можуть утворюватися на фасадах невеликі щілини і тріщини, які можуть навіть привести будинок до аварійного стану. Також вони просто псують зовнішній вигляд фасаду, тому їх краще закрити за допомогою універсального плиткового клею. Великі щілини закладають цементно-пісочним розчином з додаванням в нього спеціального пластифікатора або універсального плиткового клею, завдяки якому тріщина не буде далі розтріскуватися. Такий спосіб закладення допоможе вирівняти поверхню, створюючи рівну основу для фарбування, а також зміцнює конструкцію самого фасаду.

Перед процесом фарбування фасадів

Потрібно добре вимити, щоб на ньому не було ніякого бруду або пилу. Можна пофарбувати фасад за допомогою втиснути фарби і своїми руками. На цегляній стіні після миття потрібно також прибрати виступаючий розчин між цеглою. Його можна акуратно прибрати зубилом або стамескою. Якщо стіна вже була пофарбована, потрібно перевірити якість попереднього шару, щоб не вийшло так, що вже дуже скоро після фарбування новий шар відшаруватися разом зі старим. Цегляні фасади потрібно перед фарбуванням заґрунтувати, рекомендується зробити це щіткою, так як валик НЕ прогрунтуйте добре цегляну поверхню. Після висихання грунтовки, стіну треба заґрунтувати глибокопроникаючою ґрунтовкою для малярних і штукатурних фасадних робіт. Для цього рекомендується використовувати маклавіцу або щітку менше. Тепер потрібно знову дати стіні необхідний час висохнути. Перший шар фарби краще наносити фарбопультом, підносячи його до стіни не ближче 20 см, щоб на стіні не було розлучень. Вже через півтори години можна фарбувати стіну другим шаром за допомогою малярного вовняного валика, налив фарбу для зручності в спеціальну ванночку. Прокочуючи валик по ванні для видалення зайвої фарби офарблюємо акуратно поверхню. Другий шар фарби наноситься зазвичай за допомогою валика, завдяки чому колір буде рівним і насиченим. Якщо стіна дуже висока, можна скористатися спеціальним тримачем з довгою ручкою. Останній етап – прокраска швів акуратно пензликом. Після повного висихання фасад готовий до експлуатації від 3 до 5 років (може і більше).
Стікер-тести