Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Для того, щоб якісно забарвити будь-які стіни, у тому числі і в квартирі, слід з особливою ретельністю підготувати поверхню до процесу фарбування стін.

Проводити забарвлення можна на найрізноманітніші поверхні. Це можуть бути гладкі оштукатурені і вже навіть тиньковані поверхні, поверхня облицювального матеріалу, фактурна штукатурка або ж рельєфний облицювальний матеріал. У кожному окремому випадку потрібно по-різному проводити підготовку стін до фарбування. Це потрібно для того, щоб матеріал ліг на основу рівно і покриття було гладким і ідеальним.

Всі сили повинні бути спрямовані на усунення різного роду нерівностей на стінах. Наприклад, для початку слід закрити наявні невеликі тріщини або відколи в поверхні. Потім, якщо вже такого роду пошкоджень немає, потрібно зняти старе покриття, наприклад, стару штукатурку і гарненько зашліфувати поверхню за допомогою спеціального шліфувального бруска або наждачного паперу. Бажано також покриття, особливо якщо вони досить старі, обробити спеціальним антисептиком і потім прогрунтувати. Потрібно перевірити і переконатися, що перепади по рівню становлять величину не більше 2 мм. Якщо так і є, можна приступати до наступного етапу, до шпаклювання стін.

Шпаклівка стін під фарбування потрібна для більш тонкого вирівнювання стін. Цим вона і відрізняється від процесу штукатурення поверхонь.

Після більш ретельного вирівнювання стін за допомогою шпаклівки, стіни обов’язково потрібно заґрунтувати для кращого зчеплення фарби з поверхнею і щоб фарба лягла рівно і утворила собою гладкий шар.

Слід знати, що стіни з цементно-піщаної штукатурки або гипсокартона непридатні для фарбування, тому що вони дуже добре вбирають в себе будь-яку вологу. Такі поверхні перед фарбуванням потрібно обов’язково зашпаклювати.

Роботи з оштукатурювання і шпаклювання поверхні виробляються за допомогою широкого шпателя. Також в таких роботах необхідний маленький вузенький шпатель, він буде використовуватися при обробці важкодоступних для широкого шпателя місць.

Найкраще під фарбування шпаклювати стіни з використанням спеціальної армуючої сітки, яка призначена для зміцнення поверхні. Спочатку наносять стартову шпаклівку. Зазвичай потрібна капронова сітка з осередками в 2 мм. Для її прикріплення до стіни потрібно нанести шпаклівку товщиною в 2 мм смугою в розмір смуги самої сітки. Потім армуюча сітка прикладається до стіни і придавлюється до розчину на стіні шпателем. На сітку потім потрібно нанести ще один шар шпаклівки, щоб остаточно прикріпити її до стіни. Потім слід нанести фінішну шпаклівку, зернистість якої набагато менше стартовою.

Після виконаних робіт слід дочекатися повного висихання поверхні, після чого її можна буде добре зашліфувати до утворення рівного і гладкого шару і потім вже загрунтувати. Грунтування обов’язково слід проводити перед процесом фарбування.

Часто задаваемые вопросы

📌 Як підготувати стіни під фарбування?

Нефарбовану поверхню потрібно очистити від бруду, плям та частинок, що відклеюються. Далі стіну варто зашпаклювати та проґрунтувати. Поверхню, що була профарбована раніше, досить помити лужним засобом, змити його водою та дати просохнути. Глянцеві поверхні прошкурити. Далі стінку потрібно проґрунтувати, і можна фарбувати.

💦 Чим обробити стіни під фарбування?

Після фінальної шпаклівки стінку під фарбування необхідно обробити ґрунтовкою. Для вологих приміщень (ванна, кухня) слід вибрати ґрунтовку з компонентами проти плісняви, як у Kolorit Silanit. У сухих кімнатах можна використовувати концентрований ґрунт Kolorit STANDART G.

⏯️ Чи потрібно шпаклювати стіни перед фарбуванням?

Так, бо шпаклівка стін — необхідний процес перед нанесенням фінішного покриття, якщо вона раніше не була пофарбована. Для цього відмінно підійде Kolorit STANDART LF.

📏 Як зробити рівні стіни під фарбування?

Щоб отримати рівну стінку під фарбування, слід скористатися готовою фінішною шпаклівкою, такою як Kolorit STANDART LF. Перш ніж нанести суміш на поверхню, її необхідно ретельно перемішати. Далі візьміть металевий шпатель та рівномірно розподіліть шпаклівку по стіні.

Стікер-тести