Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Мода на прикрасу інтер’єрів та екстер’єрів також швидкоплинна, як і на одяг. Те, що актуально зараз, через час може набриднути і зовсім забутися. Однак з деякими трендами дизайнерам складно попрощатися:настільки вони практичні і стильні.

Один з них – ковані ворота. Їх прикрашають декоративними елементами у вигляді листя, квітів, виноградної лози і т.д. Зверніть увагу:чим складніше візерунки, тим більше часу і винахідливості вимагає їх фарбування. Враховуйте це при плануванні дизайну воріт.

3 аргументи на користь кованих воріт:

Довговічність.

Конструкції виготовляють зі сталі, покривають антикорозійним складом і фінішними лакофарбовими матеріалами:фарбою, патиною, лаком, які продовжують термін служби металу. Тому на поверхні не з’явиться іржа.

Оригінальність.

Художня ковка – це результат праці, уяви і майстерності коваля. З грубого, безформного шматка заліза він виготовляє не просто потрібну в побуті конструкцію, а справжня прикраса будь-якого двору. Одні господарі віддають перевагу декорувати ворота окремими елементами ковки, іншим подобаються ажурні моделі. У будь-якому випадку, виріб буде стильним і унікальним.

Сполучуваність з різними матеріалами і стилями.

Ажурні ворота з металу гармоніюють з каменем і деревом, відмінно виглядають на тлі зелені і квітів. Вони доречні в багатьох стилях:прованс, модерн, класика, кантрі та ін.
foto
Ковані ворота відмінно поєднуються з іншими металевими конструкціями:витіюватими вуличними ліхтарями, ажурною сходами, лавкою і альтанкою. Вони ефектно виглядають з цегляним парканом і сходинками. Поруч з воротами можна посадити кучеряві рослини, які влітку озеленять паркан.
Ковані ворота – це ознака відмінного смаку господаря. Якщо вам до душі класика в сучасній інтерпретації, то цей стриманий і практичний дизайн буде вам до душі.
Стікер-тести