Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Більшість людей хочуть збільшити свою житлову площу, це можна зробити завдяки перетворенню балкона. Якщо на балконі зберігаються шини від машини, старий холодильник і багато інших непотрібних речей, то настав час змінити ситуацію і зробити легкий косметичний ремонт, перетворити свій балкон в справжню лаундж-зону або в особистий кабінет.

Міняємо підлогу

Одна з головних проблем балконів – це потерті і викривити підлоги. Старі підлоги найкраще зняти, найпростіше зробити це за допомогою звичайного молотка і зубила. Бетонну основу балкона потрібно вирівняти ґрунтовкою за допомогою шпателя. Потім на цю основу добре ляже плитка або лінолеум. Щоб лінолеум ні вицвів, його можна застелити килимовою доріжкою. Якщо у вас балконні двері розташована високо від підлоги, то підлогу можна трошки підняти цегляною кладкою або зробити невелику сходинку до балконних дверей.
foto

Виправляємо недоліки стін

Виправляти явні недоліки стін на балконі не так і складно, займає це трохи часу і не вимагає занадто багато оздоблювальних матеріалів. Можна викласти плитку (головне, щоб вона не була занадто великою) або штучні цеглини. Звичайно, для цього потрібно буде вирівняти стіну, але зате ці матеріали завдяки своїй зносостійкості НЕ вицвітуть згодом. Але, більш бюджетний і найпоширеніший варіант – це фарбування стіни. Щоб вона не вицвіла, потріскалася згодом, вибирайте тепло- і вологостійкі матеріали.
foto

Рятуємо дерев’яне оздоблення

Як б не здавалося на перший погляд, але виправити недоліки в дерев’яній обробці не складно. Для того, щоб зняти стару і облуплену фарбу потрібно гарненько відмити деревину від пилу, бруду або скористатися готовим розчинником. Нанесіть розчинник простий малярської пензлем, а потім просто зніміть стару фарбу за допомогою шпателя. Але, не варто забувати про техніку безпеки, так як розчинник токсичний. Тому, роботу доведеться робити, надівши щільні гумові рукавички. Після цього дерево можна покрити лаком. А якщо ви захочете знову пофарбувати деревину, то для різноманітності в інтер’єрі фарбування можна здійснити яскравими фарбами. Для забарвлення дерева відмінно підійдуть акрилові або масляні фарби. Але, не забувайте, що при фарбуванні деревини фарбу потрібно наносити в два шари.
foto

Наводимо лиск

І коли оздоблювальні роботи вже закінчені, настав найвідповідальніший момент – визначитися, на що перетвориться оновлений балкон. Якщо ви все-таки вирішите, залишити на балконі лижі або велосипед, то зробіть для них кріплення на стіні, і вони займуть мінімум місця і не будуть захаращувати балкон. Для зберігання різного роду речей відмінно підійдуть банкетки з відкидною кришкою, скрині та столики з ящиками. Використовуючи такі меблі можна заховати речі, для яких не знайшлося місце в квартирі, і тим самим зберегти простір на балконі.
foto
Стікер-тести