Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Багато людей роками не можуть зважитися на ремонт кухні через страх, що результат буде гіршим за очікування. Однак, як показує практика, зробити хороший косметичний ремонт кухні не так вже й складно. Для цього достатньо знати пару секретів, які ми розповімо вам в цій статті.

Стеля

Ремонт кухні, як і в інших кімнатах, починається зі стелі. Якщо на стелі стало видно дрібні тріщини, затріть їх шпателем, попередньо накривши меблі поліетиленовою плівкою. Великі тріщини також потрібно зашпаклювати, а потім пофарбувати стелю. Такий ремонт не дуже дорогий і зробити його може навіть не професіонал.
Пам’ятайте, що фарбувати стелю зовсім не обов’язково, його завжди можна обклеїти щільними шпалерами.
foto

Стіни

Чи не занадто проблемні ділянки стін можна замаскувати декором: картинами, фотографіями або вініловими наклейками. Тріснуту плитку найкраще демонтувати і замінити на нову. Для цього потрібно шпателем очистити шви по периметру зіпсованої плитки, а потім извле за допомогою молотка і зубила. Після цього поверхню потрібно буде заґрунтувати, посадити на клей нову підготовлену під потрібні розміри плитку і в кінці затерти шви.
Якщо пофарбовані стіни прийшли в непридатність – фарба потріскалася, облущілась- необхідно їх перефарбувати. Необхідно підготувати поверхню за допомогою розчинника або спеціального миючого засобу. Для фарбування стін найкраще підійдуть силікатні, силіконові або латексні фарби.
foto

Ремонт підлоги

Одним з найбільш бюджетних і простих в роботі матеріалів для обробки підлоги вважається лінолеум. Лінолеум не боїться води, в разі необхідності його можна легко і швидко помити. Але і з цим матеріалом можуть виникнути деякі труднощі. Іноді краю лінолеуму можуть віддалитися від стіни. Якщо ця відстань не критичне, проблему можна вирішити за допомогою широкого плінтуса. В іншому випадку, лінолеум краще перестелити.
Проблеми, які можуть виникнути з плитковим підлогою, в основному пов’язані зі швами. Потемнілі шви можна привести в порядок шляхом механічного чищення. Якщо шви помітно постаріли, краще вичистити старий засохлий розчин (зазвичай це роблять плоскою викруткою або шпателем), пройтися по щілинах вологою ганчіркою, а потім нанести нову суміш.
foto

Приділіть увагу батареям і трубам

Ще одна проблема, що виникає при ремонті кухні – це старі батареї. Є два способи оновити батареї. Перший з них – заховати стару батарею, яка псує вигляд всієї кухні за текстильним або ротанговим екраном. Найголовніше, щоб у цих екранів були отвори для вентиляції.
Інший спосіб привести батареї в нормальний вигляд – перефарбувати їх, попередньо знявши стару фарбу. До речі, не обов’язково використовувати для фарбування батарей класичний білий колір. Ви маєте право поекспериментувати і зробити інтер’єр Вашої кухні більш стильним.
Стікер-тести