Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Найчастіше , пофарбувати пластикові вікна , це не просте завдання . Фарба може нерівно лягати або погано зчіплюватися з поверхнею , але , якщо вікна під впливом зовнішніх чинників почали жовтіти , не поспішайте їх міняти . Технології не стоять на місці , зараз можна без всяких проблем перефарбувати вікна , важливо знати пару правил , які дозволяють вирішити цю проблему.

Готуємо поверхню віконних рам

Насамперед потрібно гарненько відмити віконні рами від бруду і різного роду жирних плям . Для цього найкраще використовувати спеціальний очищувач для пластикових вікон . Якщо його немає , то з цим завданням може впоратися будь-який м’яке і знежирюючий засіб ( наприклад , засіб для миття посуду ) . Потім дайте поверхні висохнути , щоб збільшити адгезію , обробіть її дрібним наждачним папером . Після чого поверхня потрібно знову вимити.

Готуємо поверхню віконних рам

Грунтовка рам і захист вікон

Як можна рівніше заклейте ущільнювачі і скла малярським скотчем , для того , щоб повністю обробити віконні рами ґрунтовкою , а потім кольором . Вибирайте спеціальні праймери для пластику ( часто вони підходять і для металу , основа акрилова ) . В даному випадку наносити занадто товстий шар грунтовки не потрібно . Працювати можна пензлем як з натуральної , так і синтетичної щетиною.

Наносимо фарбу в 1 або 2 шари

Акрилова фарба вважається найбільш підходящою для забарвлення пластикових вікон. Відомо, що, не будь-така фарба підходить, а спеціально призначена для фарбування пластику. Для використання в домашніх умовах найкраще вибирати фарби на водній основі. Для промислового фарбування рекомендується вибирати органоразбавляємиє фарби для ПВХ. Наносити фарбу потрібно починаючи від швів і кутів, потім мазки по більш широким ділянок віконної рами. Другий шар фарби наносити тільки після того як повністю висохне перший. Завдяки своїм реологическим властивостями і особливою в’язкості, фарба для фарбування поверхонь із пластику найкраще схоплюється і не розтікається на гладкій поверхні. При цьому утворюється красива плівка з рівним насиченим кольором.

Синя віконна рама

Пістолет замість пензля

Також можна наносити фарбу за допомогою пульверизатора або повітряного пістолета для розпилення. Таким способом добре наносити фарбу в тому випадку, якщо ви вже зняли склопакети. Для фарбування ПВХ таким способом рекомендуються наступні параметри: тиск 2 – 2,5 атмосфери, розмір сопла 1,6 – 1,8 мм. При нанесенні фарби досить буде нанести один шар з товщиною плівки від 80 до 120 мкм. При виконанні цих робіт не забудьте одягнути респіратор, заклеїти вікна і вкрити плівкою все навколо.

Червоні пластикові вікна

Лакування

Хорошою альтернативою фарбування вікон з пульверизатора є акрилові емалі для авто в акрилових балончиках. З їх допомогою можна добитися вельми цікавих спецефектів, наприклад, можна поекспериментувати з різними відтінками кольору металік. Якщо у вас буде бажання додати пофарбованим рам більше блиску, то тоді можна покрити віконні рами акриловим лаком. Цей лак гарантовано протримається пару років.

Стікер-тести