Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

На сьогоднішній день фарбування стін є найпопулярнішим способом обробки приміщень. Більшість сучасних фарб чудово колеруются для досягнення бажаного відтінку і інтенсивності кольору, що часом неможливо у випадку з готовими шпалерами. До того ж, в процесі фарбування стін є можливість покреатівіть і сповна проявити прокинулися дизайнерські здібності. Серед безлічі ідей і способів оригінально пофарбувати стіни можна виділити три основні напрямки:

  • фарбування в кілька кольорів;
  • фарбування через трафарет;
  • фактурне фарбування.
Спосіб фарбування стін у два і більше кольорів дуже популярний і, мабуть, самий різноманітний. Градієнтна фарбування передбачає застосування різних відтінків одного і того ж кольору або близьких по спектру квітів до різних стінах приміщення або їх окремих частин. Якщо Ви ставите метою акцентувати увагу на якійсь певній частині кімнати (стіни, виступі, ніші, прорізі), то цього можна досягти, використовуючи контрастні колірні рішення. У цьому випадку, варто вибирати схожі за «температурі» і насиченості відтінки, щоб не перевантажити інтер’єр. Вигідно виділити готельну стіну також можна за допомогою одного яскравого кольору, що контрастує з кольором меблів або елементів декору, тоді як його колір-партнер може виявитися цілком спокійним і нейтральним.
Комбінувати можна будь-яку кількість кольорів і відтінків, розташовуючи кордон між ними як Вам подобається. Досить популярним способом вважається горизонтальне фарбування. У цьому випадку, верхню і нижню частини стіни фарбують в різні кольори, а кордон між ними проводять нижче або вище серединної лінії (на 2/3 від підлоги або від стелі). Кордон між квітами часом додатково оформляють молдінгом, декоративним бордюром або третім кольором.
За допомогою комбінації мінімум двох кольорів можна створити ефект декоративних панелей. Для цього стіни приміщення забарвлюють в один колір, а після висихання декорують фарбою іншого кольору або відтінку у вигляді панелей потрібної форми. Кордони «панелей» найчастіше додатково оформляють бордюрами або багетами. Фарбування стін через трафарет так само передбачає наявність як мінімум двох кольорів або відтінків фарби. Перед нанесенням малюнок варто добре продумати, при необхідності, попрацювати над ним в графічному редакторі, скачати з Інтернету або купити готовий трафарет. Матеріалом для трафарету може послужити тонкий листовий пластик, щільна вощений папір або клейонка, головне, щоб в процесі нанесення трафарет тримав форму, інакше з кожен подальшим рухом валика малюнок буде деформуватися. За допомогою трафарету можна декорувати всю поверхню стіни, окрему її частину або просто привнести родзинку в інтер’єр одиночним малюнком.
Якщо стіни приміщення володіють нерівностями і невеликими дефектами, то фактурне фарбування найкращим чином приховає дрібні недоліки і урізноманітнює колірну схему кімнати . Здійснюють цей вид фарбування фарбами зі спеціальними наповнювачами (кварцовим піском, тирсою). Домогтися отримання об’ємної бархатистою поверхні можна також додавши в звичайну фарбу загущувач. Для створення різноманіття фактур поверхні найчастіше користуються підручними засобами: валиком, обшитим рельєфною тканиною, віником, щіткою, жорсткою губкою, зім’ятої газетою або плівкою. Можна купити спеціально призначені для цього візерункові валики. Відтінити рельєф допоможе перламутрова глазур, нанесена поверх основного кольору фарби.
Стікер-тести