Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Якщо вам подобається мінімалізм або ви просто втомилися від пишного оформлення будинків і квартир, зверніть увагу на інтер’єри в японському стилі. Вони підкорять вас своєю елегантною простотою і вишуканою лаконічністю.

Щоб правильно втілити в життя японський стиль, потрібно зрозуміти його філософію і головну ідею. Після цього вам буде нескладно визначити, які елементи в ньому доречні, а які – ні.

Головна ідея японського стилю

foto
Багато людей вважають Японію однієї найзагадковіших країн, адже вона має вікову і цікаву історію, а її жителі – незвичайні погляди на життя.
У японському житлі ви не знайдете строкатих предметів, а також великої кількості різних аксесуарів і меблів. Жителі цієї країни вважають за краще, щоб в кімнатах було багато вільного простору. Свої переконання вони пояснюють просто і по-філософськи:«Пустота всемогутня».
В цілому, при оформленні свого житла японці керуються двома принципами:

помірно, але не скромно

Думка про те, що в будинках японців немає меблів, давно застаріла. В силу свого національного менталітету вони все ще прагнуть до простоти і лаконічності, але вже не сприймають зовсім порожні кімнати. В оселях японців мало меблів, проте вона виконана з натуральних матеріалів.
foto

близькість до природи

Правило пояснює любов жителів цієї східної країни до природних матеріалів:дереву, натуральному текстилю і т. д. вони вважають, що в спальні і інших кімнатах, де людина проводить більше часу, не повинно бути штучних матеріалів.
foto

Колірна гамма японського житла

foto
Палітра відтінків для оформлення будинку теж визначається концепцією «близькість до природи». Кольори повинні бути м’якими і гармонійними:яскраві фарби неприпустимі. Самі доречні тони – усі варіації білого, чорного, коричневого, кремового, бежевого, а також інші натуральні відтінки.
Якщо ви не уявляєте свою кімнату без яскравих тонів, використовуйте поєднання пастельних відтінків з червоним або фіолетовим кольором. Однак нейтральні кольори повинні переважати. Ефектно виглядає поєднання чорного (коричневого), білого і червоного. Такий інтер’єр виглядає стильно і колоритно.
Найчастіше використання кольору в інтер’єрі залежить від конкретного предмета або частини кімнати. Наприклад:підлога – темні, а стіни – світліші.
Пофарбовані в пастельні тони стіни можна урізноманітнити помірною кількістю картин, каліграфічних сувоїв або розписом у вигляді гілки сакури.
Спробуйте оформити житло або хоча б одну кімнату в японському стилі. У вашому будинку з’явиться більше вільного простору і частинка цінної життєвої філософії.
Стікер-тести