Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Інтер’єр в стилі лофт призначений для неординарних і творчих людей, а також для тих, кому потрібен простір для самовираження. Він не такий бунтарський, як кітч, але теж проголошує відмову від загальноприйнятих правил. Якщо вам потрібні круті і нестандартні ідеї для оформлення будинку, зверніть увагу на стиль лофт.

Що в ньому особливого?

Стиль лофт виник в США в 40-х роках XX століття. Передумовами до його зародження стало використання занедбаних складів та промислових будівель під житло. При цьому ненавмисно зберігалися індустріальні риси: цегляні/бетонні стіни, труби, нічим не прикриті системи вентиляції і т. Д.
Таке, трохи «бунтарське» житло, припало до душі творчим людям: художникам, письменникам, композиторам . На покинутих складах і фабриках вони облаштовували майстерні, студії та галереї. Молоді люди з прагненням до чогось незвичайного теж нерідко проживали в бездоглядних заводських приміщеннях.
В цьому стилі легко оформляють просторі квартири в індустріальних будівлях, але його можна зімітувати і в будинку, спочатку відведеному для проживання.

Основні риси стилю лофт:

Вільне планування.

Квартира в такому оформленні – це одна суцільна кімната. Лофт не визнає поділу на окремі приміщення, але допускає різні види зонування. Квартиру в цьому стилі можна ділити на частини за допомогою світлових і колірних контрастів, різних перегородок і меблів.
foto

Ознаки індустріального минулого.

Лофт відрізняється від інших стилів наявністю грубої штукатурки, бетонних стін, цегляної кладки, чавунних батарей, неприкритих труб і інших конструкцій.

Поєднання старого і нового.

Постарівша цегляна кладка відмінно гармонує з сучасними меблями і технікою, хромованими поверхнями, каміном в стилі хай-тек. Відмінний варіант – комбінування нової і старомодною меблів. Наприклад, ретро-крісло і модний скляний столик.
foto

Високі стелі з балками.

Вони дозволяють облаштувати другий поверх, де може розташовуватися спальня.
foto

Великі вікна.

Їх можна прикрасити легкими фіранками, проте справжній лофт вимагає багато світла.
foto

Деталі, без яких лофт буде неповноцінним

Для оформлення будинку в цьому стилі потрібні нестандартні аксесуари. Використовуйте незвичайні і футуристичні предмети декору, прикраси. Вони повинні привертати увагу. Як аксесуари підійдуть елегантні статуетки і скульптури, світильники нестандартної форми, ніжна кришталева люстра, яскраві постери та навіть графіті.
Стіни повинні бути оформлені просто і без надмірностей. Небажано обклеювати їх яскравими шпалерами. Лофт вітає яскраву меблі незвичайної форми і різні дрібнички. Доречними будуть химерні пуфи, дивани і підлогові вази.
Інтер’єр в стилі лофт підійде тим, кому потрібно багато простору. Він заперечує правила, тому ви можете нестандартно підійти до його оформлення. Важливо лише зберегти індустріальні ознаки.
Стікер-тести