Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Опалювальні батареї – це затишок і тепло в будинку. Нові, свіжопофарбовані радіатори з легкістю вписуються майже в будь-який інтер’єр. Але що робити, якщо фарба здулася, пожовкла від часу і високих температур?

Замінювати батареї дорого і непрактично, адже при правильній експлуатації термін їх використання понад 20 років. Набагато простіше пофарбувати радіатори заново. Сучасна фарба захистить їх від корозії, додасть бажаний блиск. Крім звичного білого, для фарбування можна вибрати будь-який колір, що гармонує з дизайном приміщення або зовсім розмалювати батареї в оригінальний принт (наприклад, зімітувати кавунові смуги, крокодиловий малюнок і т.д.).

Як вибрати відповідну фарбу для радіатора?

Існує кілька видів фарби для опалювальних батарей. Кожен з них має свої переваги. Водно-дисперсійні фарби дуже швидко сохнуть. Алкідні емалі дають бажаний блиск, найменш схильні до до стирання і високих температур. Саме останній тип користується найбільшим попитом.
foto
Компанією Tikkurila представлена ​​алкідна фарба Empire, яку можна застосовувати для фарбування не тільки металевих, але і дерев’яних поверхонь меблів, дверей, віконних рам.
foto

Які у неї переваги?

  • Для роботи не потрібні спеціальні інструменти – продукт добре наноситься пензлем.
  • Рівномірно розподіляється по поверхні завдяки своїй консистенції.
  • Пофарбований радіатор можна очищати від забруднень миючими засобами, не боячись пошкодити емаль.
  • Не розчиняється уайт-спіритом, тваринними і рослинними жирами, мастилом.
  • Витримує високі температури. Готове покриття не тріскається навіть при 90˚.
Вибирайте потрібний колір алкидной фарби Empire в каталогах «Тіккуріла Симфонія».
foto

Підготовка поверхні батарей до фарбування

Перш ніж наносити алкіду фарбу Empire на опалювальні батареї, слід ретельно підготувати поверхню: зняти старий шар фарби, зачистити іржу. Обов’язково вимити поверхню від бруду та пилу. Після того як радіатор висохне, можна приступати до фарбування.

Основні правила нанесення алкидной фарби empire

Починати фарбувати потрібно з верхньої частини батареї, рухаючись в напрямку до нижньої. Так ви уникнете утворення патьоків. Щоб не забруднити одяг, спершу обробляють внутрішні перекриття, потім зовнішні. Алкідну фарбу Empire можна розбавити розчинником для розпилення. За добу поверхня підсохне, і можна буде наносити другий шар.
foto
Результатом фарбування стане напівматова поверхня радіатора. Всього трохи зусиль – і ваші батареї будуть виглядати як новенькі!
Стікер-тести