Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Перед фарбуванням або лакуванням дерев’яних поверхонь, їх необхідно попередньо підготувати. І, якщо на поверхні вже є фарба, її обов’язково потрібно зняти. Після чого потрібно буде відшліфувати і загрунтувати поверхню.

Як і чим видалити стару фарбу?

Видаляти стару фарбу можна звичайним шпателем або скребком, робота дуже нудна і трудомістка, може відняти вашого часу не одну годину і не один день, тому краще скористатися іншими методами і способами швидкого зняття старого покриття з дерев’яної поверхні.

Можна зняти з плоскої поверхні стару фарбу шліфувальною машиною. Робити це рекомендується на вулиці, так як процес запорошений і абразивні шкурки швидко забиваються.

Можна використовувати спеціальний хімікат, який продається в будівельних магазинах і призначений спеціально для видалення фарби з дерева. Зазвичай такий хімікат просто наносять на стару фарбу, чекають певну кількість часу, після чого фарба відшаровується від поверхні і її можна зняти звичайним шпателем. Наносити такий засіб можна різними способами: валиком, пензлем, фарбопультом. Потім слід почекати близько 15 хвилин, а потім зняти акуратно роздулася фарбу шпателем. Працювати обов’язково слід в рукавичках і при відкритих вікнах, щоб шкідливі запахи відразу ж випаровувалися.

Кращим варіантом зняття старої фарби з великих або фактурних поверхонь є будівельний фен! З ним процес видалення старої фарби з дерев’яної поверхні відбувається набагато швидше. Працює такий інструмент від електрики, важить зовсім небагато. Працює за принципом нагрівання фарби, від чого вона починає пузиритися і відшаровуватися від поверхні, після чого дуже легко видаляється шпателем.

Будівельним феном стару фарбу з різних дерев’яних поверхонь видалити найпростіше.

Є ще один простий спосіб: слід знімати фарбу за допомогою щітки для металу, після чого поверхню нжно обов’язково зачистити наждачним папером.

Великі площі можна очистити за допомогою різних електроінструментів. Наприклад, можна використовувати болгарку або дриль з необхідними для даного процесу спеціальними насадками. Наприклад, це може бути наждачний пелюстковий диск. Якщо шарів фарби, яку потрібно видалити, кілька, можна використовувати насадку щітками-крацовку.

При знятті старої фарби за допомогою обраного електроінструменту потрібно обов’язково подбає про техніку безпеки. Дихальні шляхи повинні бути захищені респіратором, а очі потрібно захистити спеціальним щитком або окулярами.

Якщо площа рівна і велика, можна заощадити і використовувати механічний метод з використанням різних електроінструментів. Якщо підключитися до мережі неможливо, можна використовувати хімічні препарати, а після цього видалити фарбу за допомогою звичайних скребків. Будівельний фен ефективний завжди, але не для кожної поверхні можна застосувати високу температуру інструменту.

Стікер-тести