Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Плюси гіпсових 3d панелей

1. Об’єм і глибина малюнка

Вироби виготовляють за особливою технологією , завдяки якій візерунки на них виглядають як справжні. Уявіть: глибина малюнка може досягати декількох сантиметрів. Об’ємні кулі, хвилі, геометричні фігури – вибирайте, що вимагає ваша фантазія.

2. Різноманітність орнаментів

3D панелі замовляють в спеціальних магазинах. Майстрам доступні технології створення простих і складних орнаментів, тому підбір декорацій для кухні, дитячої, вітальні і інших кімнат не складає труднощів.
foto foto

3. Оптимальний ціновий діапазон

Ціни на 3D панелі залежать від матеріалу їх виготовлення і складності малюнка. Гіпсові вироби вважаються недорогими, тому вони користуються великою популярністю. Менш популярні панелі з МДВ, хоча вони теж затребувані на ринку будматеріалів.

4. Легкість монтажу і демонтажу

Для установки більшості гіпсових виробів знадобиться спеціальний клей або рідкі цвяхи. Деякі моделі необхідно монтувати за допомогою металевого каркаса. Правильно закріплені панелі легко знімаються, а значить, ви не пошкодити поверхні приміщень. Їх також можна використовувати повторно.
foto foto

Поради по роботі з гіпсовими 3d панелями

1. Заздалегідь продумуйте дизайн

Деякі господарі вважають інтер’єр з цими виробами занадто «наляпистим» і екстравагантним. Щоб уникнути надмірної масивності, вибирайте моделі з неглибоким і простим малюнком.
Об’ємні 3D панелі в окремо виглядають цікаво і оригінально, але в установленому вигляді вони можуть затьмарити красу інших декоративних елементів в кімнаті і провокувати втому очей у домочадців. Тому дизайнери рекомендують монтувати об’ємні вироби на частину стіни. Наприклад, у ванній ви можете прикрасити одну або дві стіни подобою мильних бульбашок, а стелю і залишилися стіни просто пофарбувати в тон 3D панелям.

2. Використовуйте фарбу, щоб зробити інтер’єр ще більш привабливим

У залежності від авторської задумки, ви можете їх пофарбувати. Для декорування виробів застосуйте фарбу Kolorit Legenda. Цей продукт відмінно підходить для фарбування фактурних поврехонь. Тому такою фарбою часто фарбують шпалери.

3. Правильно доглядайте за поверхнями

3D панелі з рельєфними малюнками складно мити, оскільки в нерівностях накопичується пил . Щоб такі вироби не втратили свою привабливість, їх доведеться часто протирати. Завдяки великій кількості різних інструментів для прибирання, цей недолік легко усувається.3D панелі з рельєфними малюнками складно мити, оскільки в нерівностях накопичується пил . Щоб такі вироби не втратили свою привабливість, їх доведеться часто протирати. Завдяки великій кількості різних інструментів для прибирання, цей недолік легко усувається.3D панелі з рельєфними малюнками складно мити, оскільки в нерівностях накопичується пил . Щоб такі вироби не втратили свою привабливість, їх доведеться часто протирати. Завдяки великій кількості різних інструментів для прибирання, цей недолік легко усувається.3D панелі з рельєфними малюнками складно мити, оскільки в нерівностях накопичується пил . Щоб такі вироби не втратили свою привабливість, їх доведеться часто протирати. Завдяки великій кількості різних інструментів для прибирання, цей недолік легко усувається.
Гіпсові 3D панелі для декорування користуються великою популярністю серед європейських дизайнерів, тому що допомагають створити незвичайне і стильне оформлення кімнат. За допомогою 3D панелей ви зможете зробити поверхні в своєму житлі унікальними і, якщо захочете, екстравагантними.
Стікер-тести