Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Гарний, стильний і затишний інтер’єр – мрія багатьох домовласників. Але як цього досягти:слідувати новомодним трендам в дизайні або реалізовувати власну фантазію? В обох випадках є сенс перевірити, чи немає в оформленні вашого житла поширених помилок. Адже поринувши в творчий процес, можна випустити з уваги важливі моменти.

Використання більш-менш 3-х кольорів в інтер’єрі

На думку дизайнерів, в оформленні приміщення потрібно використовувати не більше двох-трьох базових кольорів. Якщо застосовувати тільки один відтінок, інтер’єр вийде нудним і монотонним, якщо багато – позбавленим смаку і недоладним. Наприклад, при фарбуванні стін у пастельні тони, розбавляйте однотонність інтер’єру аксесуарами яскравих забарвлень.
foto

Неправильний підбір кольору для стелі.

Стеля в маленькому приміщенні краще декорувати в світлий відтінок, оскільки темний «з’їдає» простір. Звичайно, в реальності квадратні метри нікуди не подінуться, проте візуально кімната буде здаватися ще менше. У великому приміщенні все інакше:темний стелю створить затишну та гармонійну обстановку.
foto

Лінійна розстановка меблів.

Розташування меблів уздовж стін – пережиток минулого, а створення цілих лабіринтів – незручно і непрактично. Як знайти компроміс? Оптимальним рішенням стане зонування кімнати за допомогою світла і кольору. Наприклад, у вітальні можна створити робочий куточок. Якщо зробити все правильно, приміщення стане більш затишним і функціональним.
foto

Нехтування штучним світлом.

У багатьох будинках джерелом штучного світла служить тільки люстра. Але знайте, що торшери, бра і світильники дають додаткове освітлення, яке візуально розширює кімнату.

Відсутність загальної задумки в дизайні.

Часто ми втілюємо в інтер’єрі всі ідеї, які нам подобаються. Це призводить до відсутності гармонії, розбіжностей в стилістиці і іншим недоліків. Тому потрібно вибрати один лейтмотив в оформленні та доповнити його декількома менш істотними в рамках одного стилю.
foto

Відсутність штор.

Кімната без штор – як дама без сумочки. Відмовитися від них можна, якщо приміщення оформлене в стилі лофт або в скандинавських напрямках. В інших випадках без текстилю інтер’єр напевно буде незатишним і неповноцінним.
foto

Надлишок аксесуарів.

Уявіть жінку з кільцями на всіх пальцях, масивним намистом на шиї і сережками-кільцями у вухах. Надмірна кількість прикрас «ріже» очей, чи не так? Те ж саме відбувається з інтер’єром:надлишок аксесуарів перетворює кімнату в магазин сувенірів і відволікає гостей від головної ідеї її оформлення.
foto

Велика кількість диванних подушок.

Їх теж можна вважати аксесуарами. Подумайте, чи приємно буде вашим гостям або домочадцям кожен раз розгрібати подушки перед тим, як сісти? Ці м’які предмети вбирають пил і згодом в них заводяться шкідливі мікроорганізми.
foto

Штучні квіти.

Через них інтер’єр здається позбавленим смаку і неприємним. Так, деякі вироби складно відрізнити від справжніх з першого погляду, але штучні рослини викликають негативні асоціації у гостей і збирають пил.

Вибір невідповідного стилю.

Не варто слідувати модним тенденціям, якщо вони вам не до душі. Одним людям не подобається стиль лофт, тому що цегляні стіни і зовнішня проводка провокують у них почуття смутку. Іншим дискомфортно в кімнаті, оформленої в японському стилі, тому що їм не вистачає меблів. Керуйтеся не тільки трендами, а й своїми уподобаннями і способом життя.
Щоб створити правильний інтер’єр, не потрібно бути дизайнером. Головне уникати кричущих недоліків і знати міру.
Стікер-тести